Informace o Camp Sibuljina

Vítáme Vás na stránce Camp Sibuljina na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Camp Sibuljina, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Camp Sibuljina, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Camp Sibuljina.

  • Camp Sibuljina

Camp Sibuljina Tribanj-Šibuljina - Pensionhotel - PenzionyCamp Sibuljina Tribanj-Šibuljina - Pensionhotel - PenzionyCamp Sibuljina Tribanj-Šibuljina - Pensionhotel - PenzionyCamp Sibuljina Tribanj-Šibuljina - Pensionhotel - PenzionyCamp Sibuljina Tribanj-Šibuljina - Pensionhotel - PenzionyCamp Sibuljina Tribanj-Šibuljina - Pensionhotel - PenzionyCamp Sibuljina Tribanj-Šibuljina - Pensionhotel - PenzionyCamp Sibuljina Tribanj-Šibuljina - Pensionhotel - PenzionyCamp Sibuljina Tribanj-Šibuljina - Pensionhotel - PenzionyCamp Sibuljina Tribanj-Šibuljina - Pensionhotel - PenzionyCamp Sibuljina Tribanj-Šibuljina - Pensionhotel - PenzionyCamp Sibuljina Tribanj-Šibuljina - Pensionhotel - PenzionyCamp Sibuljina Tribanj-Šibuljina - Pensionhotel - PenzionyCamp Sibuljina Tribanj-Šibuljina - Pensionhotel - PenzionyCamp Sibuljina Tribanj-Šibuljina - Pensionhotel - PenzionyCamp Sibuljina Tribanj-Šibuljina - Pensionhotel - PenzionyCamp Sibuljina Tribanj-Šibuljina - Pensionhotel - Penziony
Název:  Camp Sibuljina
Ulice:  Tribanj Sibuljina bb
Město:  23244 Šibuljina
Okres:  Zadar okres
Kraj:  Zadarská župa
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Camp Šibuljina se nachází v malém přímořském městečku Tribanj Šibuljina, jen pár kroků od oblázkové pláže. Je obklopen borovým lesem a nabízí prostornou zahradu s grilem. K dispozici je také bezplatné Wi-Fi a neplacené parkoviště. Všechny ubytovací jednotky mají posezení, kuchyňský kout se základním nádobím, zařízenou terasu a vlastní koupelnu se sprchou. V komplexu najdete à la carte restauraci, pouhých 15 metrů od mobilních domů. K dispozici je i restaurace s rychlým občerstvením vzdálená 50 metrů. Od nejbližšího obchodu s potravinami vás bude dělit jen pár kroků. Turistické trasy do pohoří Velebit začínají 500 metrů od zařízení. Můžete také navštívit 10 km vzdálený národní park Paklenica. K národnímu parku Kornati lze doplout lodí za 3 hodiny. Město Zadar, ve kterém najdete hlavní autobusové a vlakové nádraží i přístaviště trajektů, je 52 km daleko. Na letiště v Zadaru je to 55 km.


Důležité informace

Informujte prosím Camp Sibuljina o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

Zajímavosti v okolí

Privlaka20 kmPrivlaka u Zadaru
Zadar26 kmZadar Chorvatsko
Karin Gornji32 kmGornji Karin apartmány
Sukošan33 kmSukošan apartmány
Biograd na Moru45 kmBiograd na moru kemp
 
 
facebook g+ twitter