Informace o Guesthouse Tonkić

Vítáme Vás na stránce Guesthouse Tonkić na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Guesthouse Tonkić, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Guesthouse Tonkić, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Guesthouse Tonkić.

  • Guesthouse Tonkić

Guesthouse Tonkić Slavonski Brod - Pensionhotel - PenzionyGuesthouse Tonkić Slavonski Brod - Pensionhotel - PenzionyGuesthouse Tonkić Slavonski Brod - Pensionhotel - PenzionyGuesthouse Tonkić Slavonski Brod - Pensionhotel - PenzionyGuesthouse Tonkić Slavonski Brod - Pensionhotel - PenzionyGuesthouse Tonkić Slavonski Brod - Pensionhotel - PenzionyGuesthouse Tonkić Slavonski Brod - Pensionhotel - PenzionyGuesthouse Tonkić Slavonski Brod - Pensionhotel - PenzionyGuesthouse Tonkić Slavonski Brod - Pensionhotel - PenzionyGuesthouse Tonkić Slavonski Brod - Pensionhotel - PenzionyGuesthouse Tonkić Slavonski Brod - Pensionhotel - PenzionyGuesthouse Tonkić Slavonski Brod - Pensionhotel - PenzionyGuesthouse Tonkić Slavonski Brod - Pensionhotel - PenzionyGuesthouse Tonkić Slavonski Brod - Pensionhotel - PenzionyGuesthouse Tonkić Slavonski Brod - Pensionhotel - PenzionyGuesthouse Tonkić Slavonski Brod - Pensionhotel - PenzionyGuesthouse Tonkić Slavonski Brod - Pensionhotel - Penziony
Název:  Guesthouse Tonkić
Ulice:  Zagrebačka 348
Město:  35000 Slavonski Brod
Okres:  Slavonski Brod
Kraj:  Brodsko-posávská župa
Země:  Chorvatsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
410 Kč
16 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresitrubghrtrnlzhja

Rychlý popis

Guesthouse Tonkić stojí na okraji města Slavonski Brod, pouhých 5 minut jízdy od dálnice E70, a nabízí bezplatné Wi-Fi a parkování zdarma. Má klimatizovanou jídelnu se sdílenou kuchyní a TV. Všechny pokoje jsou zařízené dřevěným nábytkem. Koupelny jsou sdílené. Na požádání je k dispozici služba praní prádla a žehlení. Penzion provozuje restauraci Rodino Gnijezdo, která se specializuje převážně na rybí pokrmy. Pokud dáváte přednost klasické kuchyni, najdete v okolí i řadu dalších restaurací, stejně jako provozoven rychlého občerstvení. Centrum města s pozůstatky barokního opevnění a františkánského kláštera leží 3 km od penzionu Tonkić Guesthouse. Ve městě se lze věnovat různým aktivitám, jako je paintball, jízda na koni nebo plavání, k dispozici je také wellness.

 
 
facebook g+ twitter