Afrika > Tunisko > La Marsa > Dar Marsa Cubes

Informace o Dar Marsa Cubes

Vítáme Vás na stránce Dar Marsa Cubes na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Dar Marsa Cubes, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Dar Marsa Cubes, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Dar Marsa Cubes.

  • Dar Marsa Cubes

Dar Marsa Cubes La Marsa - Pensionhotel - PenzionyDar Marsa Cubes La Marsa - Pensionhotel - PenzionyDar Marsa Cubes La Marsa - Pensionhotel - PenzionyDar Marsa Cubes La Marsa - Pensionhotel - PenzionyDar Marsa Cubes La Marsa - Pensionhotel - PenzionyDar Marsa Cubes La Marsa - Pensionhotel - PenzionyDar Marsa Cubes La Marsa - Pensionhotel - PenzionyDar Marsa Cubes La Marsa - Pensionhotel - PenzionyDar Marsa Cubes La Marsa - Pensionhotel - PenzionyDar Marsa Cubes La Marsa - Pensionhotel - PenzionyDar Marsa Cubes La Marsa - Pensionhotel - PenzionyDar Marsa Cubes La Marsa - Pensionhotel - PenzionyDar Marsa Cubes La Marsa - Pensionhotel - PenzionyDar Marsa Cubes La Marsa - Pensionhotel - PenzionyDar Marsa Cubes La Marsa - Pensionhotel - PenzionyDar Marsa Cubes La Marsa - Pensionhotel - PenzionyDar Marsa Cubes La Marsa - Pensionhotel - Penziony
Název:  Dar Marsa Cubes
Ulice:  9, RUE SIDI SALAH
Město:  2070 La Marsa
Země:  Tunisko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2621 Kč
100 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendefresptitsvrudanofisltrnlarzh

Rychlý popis

Dar Marsa Cubes se nachází ve městě La Marsa, jen 2 minuty chůze od pláže Marsa Cubes. Zařízení nabízí tradiční tuniský design, venkovní bazén a terasu s výhledem na moře. Dar Marsa Cubes disponuje klimatizovanými pokoji s výhledem do zahrady a posezením. Ve všech najdete také vlastní koupelnu a některé pokoje mají vířivku. V jídelně se mohou podávat tuniské pokrmy a místní speciality a denně se podává kontinentální snídaně. Na požádání lze zajistit výlety s průvodcem a dopravu na letiště. Na požádání je zdarma k dispozici soukromé parkoviště a vlakové nádraží Marsa je 5 minut chůze od hotelu. Na mezinárodní letiště Tunis-Kartágo je to 12 km.

 
 
facebook g+ twitter