Informace o Pansion Adria Haus

Vítáme Vás na stránce Pansion Adria Haus na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Pansion Adria Haus, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Pansion Adria Haus, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Pansion Adria Haus.

  • Pansion Adria Haus

Pansion Adria Haus Posedarje - Pensionhotel - PenzionyPansion Adria Haus Posedarje - Pensionhotel - PenzionyPansion Adria Haus Posedarje - Pensionhotel - PenzionyPansion Adria Haus Posedarje - Pensionhotel - PenzionyPansion Adria Haus Posedarje - Pensionhotel - PenzionyPansion Adria Haus Posedarje - Pensionhotel - PenzionyPansion Adria Haus Posedarje - Pensionhotel - PenzionyPansion Adria Haus Posedarje - Pensionhotel - PenzionyPansion Adria Haus Posedarje - Pensionhotel - PenzionyPansion Adria Haus Posedarje - Pensionhotel - PenzionyPansion Adria Haus Posedarje - Pensionhotel - PenzionyPansion Adria Haus Posedarje - Pensionhotel - PenzionyPansion Adria Haus Posedarje - Pensionhotel - PenzionyPansion Adria Haus Posedarje - Pensionhotel - PenzionyPansion Adria Haus Posedarje - Pensionhotel - PenzionyPansion Adria Haus Posedarje - Pensionhotel - PenzionyPansion Adria Haus Posedarje - Pensionhotel - Penziony
Název:  Pansion Adria Haus
Ulice:  Bolići - Čiker 5a
Město:  23242 Posedarje
Okres:  Zadar okres
Kraj:  Zadarská župa
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrunoslhrnlarzh

Rychlý popis

Pansion Adria Haus se nachází v obci Posedarje, pouhých 50 metrů od vlastní soukromé pláže. Nabízí Wi-Fi zdarma, neplacené parkoviště, venkovní bazén, hřiště a restauraci podávající tradiční chorvatskou kuchyni. Všechny pokoje a apartmány mají terasu s výhledem na Jaderské moře, klimatizaci a satelitní TV. V pokojích najdete kávovar a lednici a v apartmánech kuchyň. Obchod s potravinami je vzdálený 1,5 km. Adria Haus stojí 2,5 km od centra Posedarje s trhem, různými restauracemi a autobusovou zastávkou.

Zajímavosti v okolí

Karin Gornji14 kmGornji Karin apartmány
Sukošan24 kmSukošan apartmány
Zadar24 kmZadar Chorvatsko
Biograd na Moru32 kmBiograd na moru kemp
Privlaka32 kmPrivlaka u Zadaru
 
 
facebook g+ twitter