> > > Apartments & Bungalows Ivanović

Informace o Apartments & Bungalows Ivanović

Vítáme Vás na stránce Apartments & Bungalows Ivanović na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Apartments & Bungalows Ivanović, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Apartments & Bungalows Ivanović, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Apartments & Bungalows Ivanović.

  • Apartments & Bungalows Ivanović

Apartments & Bungalows Ivanović - Pensionhotel - PenzionyApartments & Bungalows Ivanović - Pensionhotel - PenzionyApartments & Bungalows Ivanović - Pensionhotel - PenzionyApartments & Bungalows Ivanović - Pensionhotel - PenzionyApartments & Bungalows Ivanović - Pensionhotel - PenzionyApartments & Bungalows Ivanović - Pensionhotel - PenzionyApartments & Bungalows Ivanović - Pensionhotel - PenzionyApartments & Bungalows Ivanović - Pensionhotel - PenzionyApartments & Bungalows Ivanović - Pensionhotel - PenzionyApartments & Bungalows Ivanović - Pensionhotel - PenzionyApartments & Bungalows Ivanović - Pensionhotel - PenzionyApartments & Bungalows Ivanović - Pensionhotel - PenzionyApartments & Bungalows Ivanović - Pensionhotel - PenzionyApartments & Bungalows Ivanović - Pensionhotel - PenzionyApartments & Bungalows Ivanović - Pensionhotel - PenzionyApartments & Bungalows Ivanović - Pensionhotel - PenzionyApartments & Bungalows Ivanović - Pensionhotel - Penziony
Název:  Apartments & Bungalows Ivanović
Ulice:  Franje Tuđmana 1069
Město:  21216 Kaštela
Země:  
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2356 Kč
91 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Apartments & Bungalows Ivanović se nachází přímo u pláže ve městě Kaštel Štafilić. Nabízí ubytování v klimatizovaných apartmánech se zařízeným balkonem či terasou, bezplatným Wi-Fi a satelitní TV. Na místě je k dispozici neplacené parkoviště a sdílená terasa s výhledem na moře. Komplex zahrnuje travnaté volejbalové hřiště, zázemí pro vodní sporty, stolní tenis, dětské hřiště a venkovní gril Apartmány jsou vybaveny kuchyní s jídelním koutem, troubou, ledničkou a rychlovarnou konvicí. Na uvítanou obdržíte zdarma lahev vína. Centrum města Kaštel Štafilić s tenisovými kurty a obchodem s potravinami je od Apartments & Bungalows vzdáleno přibližně 1 km. Od Trogiru vás dělí 4 km a do rušného města Split je to odtud 16 km. Autobusy veřejné dopravy do Trogiru a Splitu odjíždějí každých 20 minut ze 200 metrů vzdálené zastávky. Letiště Split je vzdáleno 700 metrů. Ubytování nabízí bezplatnou dopravu z letiště i nazpět.


Důležité informace

Informujte prosím Apartments & Bungalows Ivanović o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace. Pro zaručení rezervace je třeba provést platbu předem bankovním převodem. Ubytování Vás bude kontaktovat po provedení rezervace a poskytne Vám instrukce ohledně bankovního převodu.

Zajímavosti v okolí

Trogir6 kmTrogir památky
Seget Donji7 kmSeget Chorvatsko
Seget Vranjica11 kmSeget Vranjica dovolená
Split12 kmSplit ubytování
Marina17 kmMarina jachting
Podstrana21 kmPodstrana San Antonio Hotel
Šibenik40 kmŠibenik historie
Bol42 kmBol Chorvatsko
Hvar43 kmHvar lezení
Skradin44 kmSkradin Krka
zobrazit vše
Vodice50 kmVodice pláže
 
 
facebook g+ twitter