Evropa > Faerské ostrovy > Tórshavn > Hostel Kerjalon

Informace o Hostel Kerjalon

Vítáme Vás na stránce Hostel Kerjalon na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hostel Kerjalon, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hostel Kerjalon, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hostel Kerjalon.

  • Hostel Kerjalon

Hostel Kerjalon Tórshavn - Pensionhotel - PenzionyHostel Kerjalon Tórshavn - Pensionhotel - PenzionyHostel Kerjalon Tórshavn - Pensionhotel - PenzionyHostel Kerjalon Tórshavn - Pensionhotel - PenzionyHostel Kerjalon Tórshavn - Pensionhotel - PenzionyHostel Kerjalon Tórshavn - Pensionhotel - PenzionyHostel Kerjalon Tórshavn - Pensionhotel - PenzionyHostel Kerjalon Tórshavn - Pensionhotel - PenzionyHostel Kerjalon Tórshavn - Pensionhotel - PenzionyHostel Kerjalon Tórshavn - Pensionhotel - PenzionyHostel Kerjalon Tórshavn - Pensionhotel - PenzionyHostel Kerjalon Tórshavn - Pensionhotel - PenzionyHostel Kerjalon Tórshavn - Pensionhotel - PenzionyHostel Kerjalon Tórshavn - Pensionhotel - PenzionyHostel Kerjalon Tórshavn - Pensionhotel - PenzionyHostel Kerjalon Tórshavn - Pensionhotel - PenzionyHostel Kerjalon Tórshavn - Pensionhotel - Penziony
Název:  Hostel Kerjalon
Ulice:  Oyggjavegur 49
Město:  FO 100 Tórshavn
Země:  Faerské ostrovy
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
881 Kč
250 kr
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento hostel stojí na svahu s výhledem na hlavní město Thorshavn, 3 km od centra města. Nabízí bezplatné Wi-Fi a společnou, kompletně vybavenou kuchyň. Hostel Kerjalon má jednoduše zařízené pokoje s posezením, šatní skříní, ložním prádlem, ručníky a sdílenou koupelnou. Lze si zarezervovat prádelnu a k dispozici je i TV salonek a jídelna. Kerjalon Hostel nabízí také nepřetržitě otevřenou recepci a úschovu zavazadel. Můžete se vydat na túru, vycházku do okolní přírodym nebo do 1,7 km vzdáleného přírodovědeckého muzea.


Důležité informace

Upozorňujeme, že check-in a snídani zajiš|ťuje Hotel Føroyar na adrese Oyggjarvegur 45, 100 Tórshavn.

 
 
facebook g+ twitter