Evropa > Chorvatsko > Zadarská župa > Nin > Zaton / Nin > Aparthotel Lekavski

Informace o Aparthotel Lekavski

Vítáme Vás na stránce Aparthotel Lekavski na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Aparthotel Lekavski, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Aparthotel Lekavski, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Aparthotel Lekavski.

  • Aparthotel Lekavski

Aparthotel Lekavski Zaton / Nin - Pensionhotel - PenzionyAparthotel Lekavski Zaton / Nin - Pensionhotel - PenzionyAparthotel Lekavski Zaton / Nin - Pensionhotel - PenzionyAparthotel Lekavski Zaton / Nin - Pensionhotel - PenzionyAparthotel Lekavski Zaton / Nin - Pensionhotel - PenzionyAparthotel Lekavski Zaton / Nin - Pensionhotel - PenzionyAparthotel Lekavski Zaton / Nin - Pensionhotel - PenzionyAparthotel Lekavski Zaton / Nin - Pensionhotel - PenzionyAparthotel Lekavski Zaton / Nin - Pensionhotel - PenzionyAparthotel Lekavski Zaton / Nin - Pensionhotel - PenzionyAparthotel Lekavski Zaton / Nin - Pensionhotel - PenzionyAparthotel Lekavski Zaton / Nin - Pensionhotel - PenzionyAparthotel Lekavski Zaton / Nin - Pensionhotel - PenzionyAparthotel Lekavski Zaton / Nin - Pensionhotel - PenzionyAparthotel Lekavski Zaton / Nin - Pensionhotel - PenzionyAparthotel Lekavski Zaton / Nin - Pensionhotel - PenzionyAparthotel Lekavski Zaton / Nin - Pensionhotel - Penziony
Název:  Aparthotel Lekavski
Ulice:  Draznikova ulica 15
Město:  23232 Zaton
Okres:  Nin
Kraj:  Zadarská župa
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Aparthotel Lekavski, který se nachází mezi historickými městy Nin a Zadar v malebné dalmatské vesničce Zaton, nabízí moderně zařízené ubytování poblíž písečných pláží a 4 národních parků. Lekavski, který stojí v kraji s mírným podzimem a zimním klimatem, je ideálním místem pro profesionální sportovce i skupiny rekreantů, jako jsou tenisté, turisté či cyklisté, kteří zde mohou využít příznivého počasí. Budete zde mít možnost zahrát si stolní tenis nebo pétanque. V přízemí najdete restauraci s barem, kavárnou a otevřenou terasou, což v hotelu, kde si bezvadně odpočinete, vytváří vřelou rodinnou atmosféru. Personál hotelu Lekavski se opravdu s velkou péčí stará o rozmanité zábavní programy: organizují se zde romantické večeře při svíčkách nebo hudební a taneční večery. Čekají zde na vás také večírky s koktejly a grilováním a nabízejí se rovněž zajímavé výlety.


Důležité informace

Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.

Zajímavosti v okolí

Privlaka6 kmPrivlaka u Zadaru
Zadar13 kmZadar Chorvatsko
Sukošan23 kmSukošan apartmány
Karin Gornji39 kmGornji Karin apartmány
Biograd na Moru39 kmBiograd na moru kemp
 
 
facebook g+ twitter