> > > Guesthouse Sara

Informace o Guesthouse Sara

Vítáme Vás na stránce Guesthouse Sara na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Guesthouse Sara, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Guesthouse Sara, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Guesthouse Sara.

  • Guesthouse Sara

Guesthouse Sara - Pensionhotel - PenzionyGuesthouse Sara - Pensionhotel - PenzionyGuesthouse Sara - Pensionhotel - PenzionyGuesthouse Sara - Pensionhotel - PenzionyGuesthouse Sara - Pensionhotel - PenzionyGuesthouse Sara - Pensionhotel - PenzionyGuesthouse Sara - Pensionhotel - PenzionyGuesthouse Sara - Pensionhotel - PenzionyGuesthouse Sara - Pensionhotel - PenzionyGuesthouse Sara - Pensionhotel - PenzionyGuesthouse Sara - Pensionhotel - PenzionyGuesthouse Sara - Pensionhotel - PenzionyGuesthouse Sara - Pensionhotel - PenzionyGuesthouse Sara - Pensionhotel - PenzionyGuesthouse Sara - Pensionhotel - PenzionyGuesthouse Sara - Pensionhotel - PenzionyGuesthouse Sara - Pensionhotel - Penziony
Název:  Guesthouse Sara
Ulice:  Grabovac 254
Město:  47245 Grabovac
Země:  
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
945 Kč
37 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithurubghrrotrnlarzh

Rychlý popis

Guesthouse Sara se nachází ve městě Grabovac, přibližně 6 km od národního parku Plitvická jezera. Má prostornou terasu, dětské hřiště a gril. Nabízí klimatizované pokoje s vlastní koupelnou se sprchou, satelitní TV, bezplatným Wi-Fi a parkování na místě. Za hezkého počasí můžete posedět venku na terase a užívat si pohled na zelenou zahradu. Hosté mohou využít prádelnu. V okolí Guesthouse Sara najdete mnoho restaurací.

Zajímavosti v okolí

Plitvice-Rakovica4 kmRakovica Plitvická jezera
Plitvická jezera13 kmPlitvická jezera vstupné
Slunj18 kmSlunj Rastoke
Josipdol38 kmJosipdol Chorvatsko
 
 
facebook g+ twitter