Informace o Les Pins B3

Vítáme Vás na stránce Les Pins B3 na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Les Pins B3, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Les Pins B3, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Les Pins B3.

  • Les Pins B3

Les Pins B3 Chesières - Pensionhotel - PenzionyLes Pins B3 Chesières - Pensionhotel - PenzionyLes Pins B3 Chesières - Pensionhotel - PenzionyLes Pins B3 Chesières - Pensionhotel - PenzionyLes Pins B3 Chesières - Pensionhotel - PenzionyLes Pins B3 Chesières - Pensionhotel - PenzionyLes Pins B3 Chesières - Pensionhotel - PenzionyLes Pins B3 Chesières - Pensionhotel - PenzionyLes Pins B3 Chesières - Pensionhotel - PenzionyLes Pins B3 Chesières - Pensionhotel - PenzionyLes Pins B3 Chesières - Pensionhotel - PenzionyLes Pins B3 Chesières - Pensionhotel - PenzionyLes Pins B3 Chesières - Pensionhotel - PenzionyLes Pins B3 Chesières - Pensionhotel - Penziony
Název:  Les Pins B3
Ulice:  
Město:  1885 Chesières
Okres:  Švýcarsko
Kraj:  Švýcarsko
Země:  Švýcarsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Důležité informace

Informujte prosím Les Pins B3 o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace. Upozorňujeme, že celá platba za rezervaci musí být uhrazena před příjezdem. Interhome Vám zašle potvrzení s detailními údaji o platbě. Poté, co bude přijata celá platba, obdržíte e-mail s informacemi o objektu včetně adresy a místa vydání klíčů.

 
 
facebook g+ twitter