Informace o Argentière 3

Vítáme Vás na stránce Argentière 3 na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Argentière 3, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Argentière 3, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Argentière 3.

  • Argentière 3

Argentière 3 Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - PenzionyArgentière 3 Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - PenzionyArgentière 3 Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - PenzionyArgentière 3 Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - PenzionyArgentière 3 Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - PenzionyArgentière 3 Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - PenzionyArgentière 3 Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - PenzionyArgentière 3 Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - PenzionyArgentière 3 Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - PenzionyArgentière 3 Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - PenzionyArgentière 3 Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - PenzionyArgentière 3 Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - PenzionyArgentière 3 Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - PenzionyArgentière 3 Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - Penziony
Název:  Argentière 3
Ulice:  
Město:  1884 Villars-sur-Ollon
Okres:  Aigle
Kraj:  Vaud
Země:  Švýcarsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Důležité informace

Informujte prosím Argentière 3 o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace. Upozorňujeme, že celá platba za rezervaci musí být uhrazena před příjezdem. Interhome Vám zašle potvrzení s detailními údaji o platbě. Poté, co bude přijata celá platba, obdržíte e-mail s informacemi o objektu včetně adresy a místa vydání klíčů.

 
 
facebook g+ twitter