Informace o Masina

Vítáme Vás na stránce Masina na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Masina, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Masina, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Masina.

  • Masina

Masina Sessa - Pensionhotel - PenzionyMasina Sessa - Pensionhotel - PenzionyMasina Sessa - Pensionhotel - PenzionyMasina Sessa - Pensionhotel - PenzionyMasina Sessa - Pensionhotel - PenzionyMasina Sessa - Pensionhotel - PenzionyMasina Sessa - Pensionhotel - PenzionyMasina Sessa - Pensionhotel - PenzionyMasina Sessa - Pensionhotel - PenzionyMasina Sessa - Pensionhotel - PenzionyMasina Sessa - Pensionhotel - PenzionyMasina Sessa - Pensionhotel - Penziony
Název:  Masina
Ulice:  
Město:  6997 Sessa
Okres:  Švýcarsko
Kraj:  Švýcarsko
Země:  Švýcarsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Důležité informace

Informujte prosím Masina o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace. Upozorňujeme, že celá platba za rezervaci musí být uhrazena před příjezdem. Interhome Vám zašle potvrzení s detailními údaji o platbě. Poté, co bude přijata celá platba, obdržíte e-mail s informacemi o objektu včetně adresy a místa vydání klíčů. V den příjezdu se vyžaduje složení zálohy ve výši 300 CHF za případné způsobené škody. Záloha Vám bude v plné výši vrácena, pokud nebudou při kontrole ubytování zjištěny žádné škody.

Zajímavosti v okolí

Angera32 kmAngera zámek
 
 
facebook g+ twitter