Informace o Albatros 5

Vítáme Vás na stránce Albatros 5 na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Albatros 5, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Albatros 5, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Albatros 5.

  • Albatros 5

Albatros 5 Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - PenzionyAlbatros 5 Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - PenzionyAlbatros 5 Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - PenzionyAlbatros 5 Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - PenzionyAlbatros 5 Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - PenzionyAlbatros 5 Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - PenzionyAlbatros 5 Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - PenzionyAlbatros 5 Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - PenzionyAlbatros 5 Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - PenzionyAlbatros 5 Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - PenzionyAlbatros 5 Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - PenzionyAlbatros 5 Villars-sur-Ollon - Pensionhotel - Penziony
Název:  Albatros 5
Ulice:  
Město:  1884 Villars-sur-Ollon
Okres:  Aigle
Kraj:  Vaud
Země:  Švýcarsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Důležité informace

Informujte prosím Albatros 5 o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace. Upozorňujeme, že celá platba za rezervaci musí být uhrazena před příjezdem. Interhome Vám zašle potvrzení s detailními údaji o platbě. Poté, co bude přijata celá platba, obdržíte e-mail s informacemi o objektu včetně adresy a místa vydání klíčů.

 
 
facebook g+ twitter