Informace o Pension Vuglec Breg

Vítáme Vás na stránce Pension Vuglec Breg na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Pension Vuglec Breg, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Pension Vuglec Breg, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Pension Vuglec Breg.

  • Pension Vuglec Breg

Pension Vuglec Breg Krapina - Pensionhotel - PenzionyPension Vuglec Breg Krapina - Pensionhotel - PenzionyPension Vuglec Breg Krapina - Pensionhotel - PenzionyPension Vuglec Breg Krapina - Pensionhotel - PenzionyPension Vuglec Breg Krapina - Pensionhotel - PenzionyPension Vuglec Breg Krapina - Pensionhotel - PenzionyPension Vuglec Breg Krapina - Pensionhotel - PenzionyPension Vuglec Breg Krapina - Pensionhotel - PenzionyPension Vuglec Breg Krapina - Pensionhotel - PenzionyPension Vuglec Breg Krapina - Pensionhotel - PenzionyPension Vuglec Breg Krapina - Pensionhotel - PenzionyPension Vuglec Breg Krapina - Pensionhotel - PenzionyPension Vuglec Breg Krapina - Pensionhotel - PenzionyPension Vuglec Breg Krapina - Pensionhotel - PenzionyPension Vuglec Breg Krapina - Pensionhotel - PenzionyPension Vuglec Breg Krapina - Pensionhotel - PenzionyPension Vuglec Breg Krapina - Pensionhotel - Penziony
Název:  Pension Vuglec Breg
Ulice:  Škarićevo 151
Město:  49000 Krapina
Okres:  Krapina okres
Kraj:  Krapinsko-zagorská župa
Země:  Chorvatsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1320 Kč
51 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithurubgdafislhrtrnlelarzhja

Rychlý popis

Pansion Vuglec Breg se nachází 7 km od města Krapina a 60 km od Záhřebu. Nabízí moderně zařízené pokoje ve 4 tradičních severochorvatských chatách. V komplexu je bezplatné Wi-Fi a tenisový kurt. Vuglec Breg B & B stojí v klidné vesnici Skaricevo a všechny pokoje mají moderní koupelnu a TV s plochou obrazovkou. V některých je velký obývací pokoj, krb, pohodlné pohovky a vlastní terasa. V restauraci se podávají regionální speciality a vína z vlastních vinic B & B. Snídaně se servíruje na pokoj a k dispozici jsou obědové balíčky. Nechybí ani terasa, zahrada a kola k zapůjčení. Děti se mohou projet na ponících. Vuglec Breg B & B je jen 4 km od dálnice E59 a poskytuje bezplatné parkování.

Zajímavosti v okolí

Zabok12 kmZabok hotel
Oroslavje15 kmOroslavje Pension Zagi
Záhřeb37 kmZáhřeb památky
 
 
facebook g+ twitter