Evropa > Itálie > Lombardie > Mantova > Mantova > Agriturismo Corte San Girolamo

Informace o Agriturismo Corte San Girolamo

Vítáme Vás na stránce Agriturismo Corte San Girolamo na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Agriturismo Corte San Girolamo, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Agriturismo Corte San Girolamo, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Agriturismo Corte San Girolamo.

  • Agriturismo Corte San Girolamo

Agriturismo Corte San Girolamo Mantova - Pensionhotel - PenzionyAgriturismo Corte San Girolamo Mantova - Pensionhotel - PenzionyAgriturismo Corte San Girolamo Mantova - Pensionhotel - PenzionyAgriturismo Corte San Girolamo Mantova - Pensionhotel - PenzionyAgriturismo Corte San Girolamo Mantova - Pensionhotel - PenzionyAgriturismo Corte San Girolamo Mantova - Pensionhotel - PenzionyAgriturismo Corte San Girolamo Mantova - Pensionhotel - PenzionyAgriturismo Corte San Girolamo Mantova - Pensionhotel - PenzionyAgriturismo Corte San Girolamo Mantova - Pensionhotel - PenzionyAgriturismo Corte San Girolamo Mantova - Pensionhotel - PenzionyAgriturismo Corte San Girolamo Mantova - Pensionhotel - PenzionyAgriturismo Corte San Girolamo Mantova - Pensionhotel - PenzionyAgriturismo Corte San Girolamo Mantova - Pensionhotel - PenzionyAgriturismo Corte San Girolamo Mantova - Pensionhotel - PenzionyAgriturismo Corte San Girolamo Mantova - Pensionhotel - PenzionyAgriturismo Corte San Girolamo Mantova - Pensionhotel - PenzionyAgriturismo Corte San Girolamo Mantova - Pensionhotel - Penziony
Název:  Agriturismo Corte San Girolamo
Ulice:  Strada San Girolamo 1
Město:  46100 Mantova
Okres:  Mantova
Kraj:  Lombardie
Země:  Itálie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1609 Kč
63 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Corte San Girolamo se nachází v budově venkovského stavení, ke které patří starý větrný mlýn a klášter. Hotel stojí v docházkové vzdálenosti od jezera Superiore a  5 minut jízdy od historického centra Mantovy. Hotel Agriturismo Corte San Girolamo stojí u cyklostezky, která vede k jezeru Lago di Garda. V blízkosti hotelu se hosté mohou věnovat jízdě na koni a rybaření nebo si na místě zdarma zapůjčit kola. K hotelu Corte San Girolamo patří rozlehlé zahrady a je možné se zde ubytovat s domácími mazlíčky. Všechny pohodlné pokoje jsou zařízeny ve venkovském stylu a mají klimatizaci, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, zvukovou izolaci, satelitní TV a antialergenní matrace. Hotel San Girolamo Agriturismo připravuje ráno pro hosty snídani, která zahrnuje produkty vypěstované na místě. Po předchozí rezervaci si hosté mohou v hotelu nechat připravit místní speciality a také si vybrat jídla ze stálého menu.


Důležité informace

Oznamte prosím hotelu předpokládaný čas vašeho příjezdu předem. Tuto informaci můžete při provádění rezervace uvést do zvláštních požadavků nebo kontaktovat přímo hotel. Za přihlášení mimo otevírací hodiny recepce se účtuje příplatek. Vezměte prosím na vědomí, že večeře je třeba objednat alespoň 1 den předem. Informujte prosím Agriturismo Corte San Girolamo o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

 
 
facebook g+ twitter