Informace o Valentino

Vítáme Vás na stránce Valentino na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Valentino, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Valentino, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Valentino.

  • Valentino

Valentino Valenzano - Pensionhotel - PenzionyValentino Valenzano - Pensionhotel - PenzionyValentino Valenzano - Pensionhotel - PenzionyValentino Valenzano - Pensionhotel - PenzionyValentino Valenzano - Pensionhotel - PenzionyValentino Valenzano - Pensionhotel - PenzionyValentino Valenzano - Pensionhotel - PenzionyValentino Valenzano - Pensionhotel - PenzionyValentino Valenzano - Pensionhotel - PenzionyValentino Valenzano - Pensionhotel - PenzionyValentino Valenzano - Pensionhotel - PenzionyValentino Valenzano - Pensionhotel - PenzionyValentino Valenzano - Pensionhotel - PenzionyValentino Valenzano - Pensionhotel - PenzionyValentino Valenzano - Pensionhotel - PenzionyValentino Valenzano - Pensionhotel - PenzionyValentino Valenzano - Pensionhotel - Penziony
Název:  Valentino
Ulice:  Via Casamassima 20/22
Město:  70010 Valenzano
Okres:  Bari provincie
Kraj:  Apulie
Země:  Itálie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1269 Kč
50 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Valentino B & B leží jen pár kroků od hradu Valenzano, 20 km od letiště Bari Palese. Apulijské pobřeží je jen 15 minut daleko a v blízkosti najdete bezplatné parkování. Valentino se nachází v historické budově a nabízí velké klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi. Snídaně se podává v chladném sklepě. Personál hotelu vám může poskytnout turistické a cestovní informace. Check-in musí být zajištěn nejméně 24 hodin před příjezdem.


Důležité informace

Upozorňujeme, že check-in a předání klíčů probíhá na adrese: Via Casamassima, 20/22, Valenzano (Ba), 70010. Informujte prosím Valentino o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

 
 
facebook g+ twitter