Goslar Harz - Pensionhotel

Dovolená Goslar

Lokalita

Goslar je město v německé spolkové zemi Dolní Sasko. Má statut velkého nezávislého města a okresního města okresu Goslar. Město leží na severozápadním výběžku pohoří Harz s horou Rammelsberg a na nejjižnějším konci hřebene Salzgitter.

Ubytování Goslar

K ubytování na služební cestě nebo obchodní schůzce můžete využít hotely a penziony, které naleznete v tomto městě. Levné ubytování nabízejí také apartmány a chaty.

Dovolená

Působivé památky, kostely a muzea jsou zvláštní zážitek (nejen) pro milovníky kultury, ale i pro ty, kteří chtějí na dovolené relaxovat.

Rammelsberg

Doly Rammelsberg a historické město Goslar v roce 1992 deklarovalo UNESCO mezi světové místo kulturního dědictví. Důl Rammelsberg je jediný důl na světě, který je nepřetržitě v provozu 1000 let.

Pohoří Harz

Region Harz je obrovský přírodní zážitek a nabízí mnoho aktivit pro volný čas a výlety pro celou rodinu. Pohoří Harz je dlouhé 95 km ve směru jihovýchod-severovýchod a široké 35 km. Jeho nejvyšší horou je Brocken s výškou 1141 metrů. Region je bohatý na různé druhy flóry a fauny, jsou tu rozsáhlé lesy, hluboká údolí s říčkami a vodopády, ale i rybníky a umělá jezera.

Počasí Goslar

Find more about Weather in Goslar, DL
Click for weather forecast

Miloslava Středová

 
facebook g+ twitter