Evropa > Norsko > Alta > Sorrisniva Igloo Hotel

Informace o Sorrisniva Igloo Hotel

Vítáme Vás na stránce Sorrisniva Igloo Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Sorrisniva Igloo Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Sorrisniva Igloo Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Sorrisniva Igloo Hotel.

  • Sorrisniva Igloo Hotel

Sorrisniva Igloo Hotel Alta - Pensionhotel - HotelySorrisniva Igloo Hotel Alta - Pensionhotel - HotelySorrisniva Igloo Hotel Alta - Pensionhotel - HotelySorrisniva Igloo Hotel Alta - Pensionhotel - HotelySorrisniva Igloo Hotel Alta - Pensionhotel - HotelySorrisniva Igloo Hotel Alta - Pensionhotel - HotelySorrisniva Igloo Hotel Alta - Pensionhotel - HotelySorrisniva Igloo Hotel Alta - Pensionhotel - HotelySorrisniva Igloo Hotel Alta - Pensionhotel - HotelySorrisniva Igloo Hotel Alta - Pensionhotel - HotelySorrisniva Igloo Hotel Alta - Pensionhotel - HotelySorrisniva Igloo Hotel Alta - Pensionhotel - HotelySorrisniva Igloo Hotel Alta - Pensionhotel - HotelySorrisniva Igloo Hotel Alta - Pensionhotel - HotelySorrisniva Igloo Hotel Alta - Pensionhotel - HotelySorrisniva Igloo Hotel Alta - Pensionhotel - HotelySorrisniva Igloo Hotel Alta - Pensionhotel - Hotely
Název:  Sorrisniva Igloo Hotel
Ulice:  Sorrisnivia 20
Město:  9518 Alta
Země:  Norsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
5632 Kč
2600 kr
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofislrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento speciální iglú hotel se nachází 20 km od centra města Alta u stejnojmenné řeky. Impozantní stavba na ploše 2000 m² je každý rok vyrobena výhradně ze sněhu a ledu a nabízí hostům jedinečný zážitek. Sorrisniva Igloo Hotel poskytuje ubytování v pokojích s podložkami ze sobí kůže a ultra teplými spacími pytli. Protože teplota se neustále pohybuje mezí -4 a -7° C, doporučuje hotel hostům přinést si velmi teplé spodní prádlo. Vedlejší budova s moderním vybavením má sprchy, šatny a úschovu zavazadel. Hosté hotelu Sorrisniva mohou využít i saunu nebo si zarezervovat jednu ze 2 venkovních vířivek pro zahřátí a relaxaci. Dvě hotelové restaurace připravují místní speciality. Na místě je i bar, který podává nápoje ve sklenicích z ledu. V celém hotelu jsou rozmístěny umělecké sochy z ledu. Personál hostům ochotně pomůže rezervovat výlety do okolí na sněžném skútru.


Důležité informace

Kontaktuje prosím hotel předem a zarezervujte si dopravu do centra Alty a zpět.

 
 
facebook g+ twitter