Zajímavosti v okolí
Leimen v Bádensku je město v severozápadním Bádensku-Württembersku, asi sedm kilometrů jižně od Heidelbergu. Je to třetí největší město v okrese Rhein-Neckar-Kreis.
Radnice se zrcadlovým sálem, bývalý palác Aarona Eliase Seligmanna, později Barona von Eichthal je reprezentativní budova v centru města. Francouzská věž se zbytkem hradeb je symbolem města. Evangelický kostel svatého Mořice byl postaven v letech 1681/83, po zničení znovu vybudován v roce 1732 a roku 1932 stavebně rozšířen. V zámku Bettendorffschen Schloss v části Gauangelloch dnes sídlí galerie. Radnice na předměstí St. Ilgen vlastní zvonkohru z Míšeňského porcelánu.
Ubytování LeimenUbytování v tomto městě nabízí hotely, ve kterých jistě naleznete ubytování dle Vašich požadavků.
Počasí LeimenSinsheim je město na severozápadě země Bádensko-Württembersko, leží mezi městy Heidelberg a Heilbronn na řece Elsenz a je to druhé největší město v okrese Rhein-Neckar-Kreis.
Ubytování SinsheimUbytovat se můžete v hotelech, které se nacházejí v tomto městě. Příjemné ubytování nabízejí také penziony nebo apartmány a chaty, kde můžete strávit pěkné chvíle své dovolené.
Kultura, hrad, muzeumDominantou města je hrad Steinsberg jehož stavba byla zahájena kolem roku 1220. V letních měsících se tu konají divadelní představení a festivaly. Další památkou je klášterní věž (Stiftsturm) benediktinského opatství, které bylo postaveno roku 1100.
Ve městě je několik amatérských divadel.
Sinsheim je známý svým muzeem aut a techniky (Auto- und Technik Museum). Jsou tu vystavena i letadla Concorde a Tupolev Tu-144. Sinsheim má velké výstavní centrum, ve kterém se koná řada pravidelných veletrhů a výstav.
Počasí SinsheimAltlussheim Blauesee
Altlussheim je město v Bádensku-Württembersku a patří do okresu Rhein-Neckar-Kreis.
V Altlussheimu je muzeum...
Altlussheim je město v Bádensku-Württembersku a patří do okresu Rhein-Neckar-Kreis.
V Altlussheimu je muzeum Autovision, v němž najdete značnou sbírku automobilů, motocyklů, jízdních kol a stálou výstavu na téma Wankelova motoru a alternativních pohonů.
Kostel svatého Mikuláše postavený v 18. století byl v roce 1829 rozšířen podle plánů Jakoba Friedricha Dyckerhoffera.
Ubytovat se můžete v hotelech, které se nacházejí v tomto městě. Příjemné ubytování nabízejí také penziony nebo apartmány a chaty, kde můžete strávit pěkné chvíle své dovolené.
RekreaceV jižní části obce u jezera Blauesee je rekreační středisko vhodné ke koupání s písčitou pláží. Ptačí park byl otevřen v roce 1972 a zahrada je také používána pro umělecké výstavy a koncerty.
Počasí AltlussheimMax. kapacita: 68
Pokojů: 39
Domácí zvířata: Dohodou


2077 Kč
86 €
City Partner Hotel Holländer Hof. Ve městě Heidelberg, přímo u řeky.
Poloha: Nachází se v samém srdci Heidelbergu přímo u Starého mostu s výhledem na Philosophenweg. Pěšky se dostanete během několika minut malými uličkami k hradu (horská železnice), přístavišti lodí, Kongresovému centru Stadthalle a termálním lázním. Také autobus a vlak je snadno dostupný.
Hotel: Všech 39 našich komfortních tradičních pokojů je zařízeno v moderním duchu. Zvukotěsné pokoje jsou snadno přístupné výtahem, a vybavené telefonem, WLAN, rádiem, televizí, stolem, sejfem, sprchou / vanou / WC, vysoušečem vlasů a minibarem. V dopoledních hodinách nabízíme vydatné snídaně.
Ostatní doplňky: Pokoje jsou přístupné i pro postižené, třílůžkové pokoje, obchodní koutek s tiskárnou a připojením na internet, zapůjčení notebooku a prádelna. Speciální nabídky na domácích stránkách hotelu.
Pokojů: 232
Domácí zvířata: Ano



2586 Kč
107 €
Pokojů: 118
Domácí zvířata: Ano



1521 Kč
63 €
Pokojů: 118
Domácí zvířata: Ano




4806 Kč
199 €
Pokojů: 115
Domácí zvířata: Ano



1585 Kč
66 €
Pokojů: 287
Domácí zvířata: Ano



1847 Kč
77 €
Pokojů: 129
Domácí zvířata: Ano



1540 Kč
64 €
Pokojů: 79
Domácí zvířata: Ano



1543 Kč
64 €



















