Asie > Hongkong > Hong Kong > Lucky Guest House

Informace o Lucky Guest House

Vítáme Vás na stránce Lucky Guest House na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Lucky Guest House, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Lucky Guest House, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Lucky Guest House.

  • Lucky Guest House

Lucky Guest House Hong Kong - Pensionhotel - PenzionyLucky Guest House Hong Kong - Pensionhotel - PenzionyLucky Guest House Hong Kong - Pensionhotel - PenzionyLucky Guest House Hong Kong - Pensionhotel - PenzionyLucky Guest House Hong Kong - Pensionhotel - PenzionyLucky Guest House Hong Kong - Pensionhotel - PenzionyLucky Guest House Hong Kong - Pensionhotel - PenzionyLucky Guest House Hong Kong - Pensionhotel - PenzionyLucky Guest House Hong Kong - Pensionhotel - PenzionyLucky Guest House Hong Kong - Pensionhotel - PenzionyLucky Guest House Hong Kong - Pensionhotel - PenzionyLucky Guest House Hong Kong - Pensionhotel - PenzionyLucky Guest House Hong Kong - Pensionhotel - PenzionyLucky Guest House Hong Kong - Pensionhotel - PenzionyLucky Guest House Hong Kong - Pensionhotel - PenzionyLucky Guest House Hong Kong - Pensionhotel - PenzionyLucky Guest House Hong Kong - Pensionhotel - Penziony
Název:  Lucky Guest House
Ulice:  Flat C5, Floor 12, Block C, Chungking Mansion, 36-40 Nathan Road
Město:  Hong Kong
Země:  Hongkong
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
673 Kč
$240
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrudanofitrnlelarzhja

Rychlý popis

Lucky Guest House je situovaný v areálu nákupního centra Golden Mile Shopping Paradise v ulici Nathan Road, jen 2 minuty chůze od přístavu Victoria. Tento cenově dostupný penzion nabízí klimatizované pokoje s koupelnou a Wi-Fi zdarma. Lucky Guest House se nachází pouze 30 metrů od zastávky autobusu na letiště a v dosahu 5 minut chůze od čtvrti Sogo, přístaviště trajektů Star a stanice rychlovlaků MTR Tsim Sha Tsui. Na ulici Temple Street a do oblíbené oblasti Lan Kwai Fong lze dojet vlakem do 10 minut. Penzion má cenově výhodné pokoje vybavené psacím stolem a kabelovou TV s plochou obrazovkou. Všechny disponují koupelnou se sprchou s teplou vodou. Personál na turistických informacích pomůže hostům s náležitostmi cestování. Hosté mohou využít i službu praní prádla. V restauraci se podává výběr z pokrmů čínské kuchyně a místních specialit.


Důležité informace

Při příjezdu prosím ignorujte prodejce v okolí a vydejte se přímo k recepci penzionu. Budova Chung King Mansion je rozdělená do 5 bloků (A, B, C, D a E). Po vstupu do Chung King Mansion jděte prosím rovně a projděte kolem bloků A a B až do bloku C. V bloku C pak vyjeďte výtahem po pravé straně do 15. patra, kde má penzion recepci.

 
 
facebook g+ twitter