Asie > Singapur > Singapur > Adler Luxury Hostel

Informace o Adler Luxury Hostel

Vítáme Vás na stránce Adler Luxury Hostel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Adler Luxury Hostel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Adler Luxury Hostel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Adler Luxury Hostel.

  • Adler Luxury Hostel

Adler Luxury Hostel Singapur - Pensionhotel - PenzionyAdler Luxury Hostel Singapur - Pensionhotel - PenzionyAdler Luxury Hostel Singapur - Pensionhotel - PenzionyAdler Luxury Hostel Singapur - Pensionhotel - PenzionyAdler Luxury Hostel Singapur - Pensionhotel - PenzionyAdler Luxury Hostel Singapur - Pensionhotel - PenzionyAdler Luxury Hostel Singapur - Pensionhotel - PenzionyAdler Luxury Hostel Singapur - Pensionhotel - PenzionyAdler Luxury Hostel Singapur - Pensionhotel - PenzionyAdler Luxury Hostel Singapur - Pensionhotel - PenzionyAdler Luxury Hostel Singapur - Pensionhotel - PenzionyAdler Luxury Hostel Singapur - Pensionhotel - PenzionyAdler Luxury Hostel Singapur - Pensionhotel - PenzionyAdler Luxury Hostel Singapur - Pensionhotel - PenzionyAdler Luxury Hostel Singapur - Pensionhotel - PenzionyAdler Luxury Hostel Singapur - Pensionhotel - PenzionyAdler Luxury Hostel Singapur - Pensionhotel - Penziony
Název:  Adler Luxury Hostel
Ulice:  259 South Bridge Road
Město:  058814 Singapore
Země:  Singapur
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
603 Kč
$36
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptitsvrufirotrnlarzhja

Rychlý popis

Prémiový Adler Hostel, otevřený v roce 2012, kombinuje komfort a design. Hostel v rámci svého dědictví po obchodním domě na Chrámové ulici v Čínské čtvrti nabízí bezplatné Wi-Fi. Nachází se jen 5 minut pěšky od trhu Maxwell a stanice Chinatown vlaků MRT. Pokoje jsou světlé, prostorné a klimatizované a jsou rozdělené na jednotlivé spací části s velkou samostatnou postelí, 2 polštáři, peřinou, lampičkou na čtení, univerzální zásuvkou, osobní vestavěnou zamykatelnou skříňkou a závěsem zajišťujícím soukromí. Na každém patře jsou k dispozici sprchy a toalety zvlášť pro muže a ženy s teplou vodou, masážními sprchovými hlavicemi a sprchovým gelem zdarma. Zdarma jsou k dispozici i ručníky. Adler Hostel je vzdálený 15 minut pěšky od čtvrti Clarke Quay s celou řadou restaurací a nočních klubů, přibližně 10 minut vlakem od oblasti Harbourfront a nákupního centra Vivo City, odkud se jednokolejkou dostanete na ostrov Sentosa, a 40 minut autem od mezinárodního letiště Changi. Na nepřetržitě otevřené recepci si můžete zorganizovat výlety. Ve společných prostorách je k dispozici lednice, mikrovlnná trouba a příslušenství pro přípravu čaje a kávy. Na místě je také malý čtenářský koutek s výběrem cestovních průvodců a románů. Za příplatek si můžete rezervovat prohlídku památek nebo využít službu praní prádla.

 
 
facebook g+ twitter