Evropa > Španělsko > Madrid > Pensión Apolo XI

Informace o Pensión Apolo XI

Vítáme Vás na stránce Pensión Apolo XI na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Pensión Apolo XI, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Pensión Apolo XI, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Pensión Apolo XI.

  • Pensión Apolo XI

Pensión Apolo XI Madrid - Pensionhotel - PenzionyPensión Apolo XI Madrid - Pensionhotel - PenzionyPensión Apolo XI Madrid - Pensionhotel - PenzionyPensión Apolo XI Madrid - Pensionhotel - PenzionyPensión Apolo XI Madrid - Pensionhotel - PenzionyPensión Apolo XI Madrid - Pensionhotel - PenzionyPensión Apolo XI Madrid - Pensionhotel - PenzionyPensión Apolo XI Madrid - Pensionhotel - PenzionyPensión Apolo XI Madrid - Pensionhotel - PenzionyPensión Apolo XI Madrid - Pensionhotel - PenzionyPensión Apolo XI Madrid - Pensionhotel - PenzionyPensión Apolo XI Madrid - Pensionhotel - PenzionyPensión Apolo XI Madrid - Pensionhotel - PenzionyPensión Apolo XI Madrid - Pensionhotel - PenzionyPensión Apolo XI Madrid - Pensionhotel - PenzionyPensión Apolo XI Madrid - Pensionhotel - PenzionyPensión Apolo XI Madrid - Pensionhotel - Penziony
Název:  Pensión Apolo XI
Ulice:  Espoz y Mina, 6 3º Derecha
Město:  28012 Madrid
Země:  Španělsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
750 Kč
30 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgnofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hostal Apolo XI sídlí v bývalém paláci pouhých 100 metrů od náměstí Puerta del Sol v centru Madridu. V některých pokojích je zdarma dostupné Wi-Fi. V interiéru jednoduchých pokojů s velkými okny a TV jsou jasně barevné stěny a textilie. Hosté mají přístup do sdílené koupelny se sprchou. V okolí se nachází celá řada obchodů, barů a restaurací. Do madridské čtvrti Chueca s rušným nočním životem dojdete za 10 minut pěšky. Plaza Mayor se nachází pouhých 500 metrů od penzionu Apolo XI a k muzeím Prado, Thyssen-Bornemisza a Reina Sofia dojdete pěšky do 15 minut. Na vlakové nádraží Atocha dojdete za 20 minut.


Důležité informace

Vezměte prosím na vědomí, že Apartman Nóra nemá recepci. Check-in po 23:00 není možný.

 
 
facebook g+ twitter