Evropa > Belgie > Kortemark > B&B Bellavista

Informace o B&B Bellavista

Vítáme Vás na stránce B&B Bellavista na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu B&B Bellavista, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt B&B Bellavista, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro B&B Bellavista.

  • B&B Bellavista

B&B Bellavista Kortemark - Pensionhotel - PenzionyB&B Bellavista Kortemark - Pensionhotel - PenzionyB&B Bellavista Kortemark - Pensionhotel - PenzionyB&B Bellavista Kortemark - Pensionhotel - PenzionyB&B Bellavista Kortemark - Pensionhotel - PenzionyB&B Bellavista Kortemark - Pensionhotel - PenzionyB&B Bellavista Kortemark - Pensionhotel - PenzionyB&B Bellavista Kortemark - Pensionhotel - PenzionyB&B Bellavista Kortemark - Pensionhotel - PenzionyB&B Bellavista Kortemark - Pensionhotel - PenzionyB&B Bellavista Kortemark - Pensionhotel - PenzionyB&B Bellavista Kortemark - Pensionhotel - PenzionyB&B Bellavista Kortemark - Pensionhotel - PenzionyB&B Bellavista Kortemark - Pensionhotel - PenzionyB&B Bellavista Kortemark - Pensionhotel - PenzionyB&B Bellavista Kortemark - Pensionhotel - PenzionyB&B Bellavista Kortemark - Pensionhotel - Penziony
Název:  B&B Bellavista
Ulice:  Groenestraat 53
Město:  8610 Kortemark
Země:  Belgie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3626 Kč
145 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Rodinný penzion Bellavista stojí na klidných loukách za městem Kortemark a nabízí rozsáhlé wellness centrum a venkovní bazén. Moderní pokoje mají vlastní balkon a bezplatné Wi-Fi připojení. Bellavista Wellness nabízí celou řadu procedur včetně masáží a tělového peelingu. Ze sauny je vidět na bazén, u kterého je terasa s venkovním posezením. Pokoje v hotelu Bellavista mají parketové podlahy, vysoké stropy a luxusní vybavení, včetně nástěnné LCD TV. Každý má v prvním patře koupelnu s masážní vanou nebo prosklenou dešťovou sprchou. Bellavista podává každé ráno v hale s francouzskými okny snídani formou bufetu. Hosté si mohou objednat večeři v hotelu, nebo si zajít do jedné z blízkých restaurací. Turistická města Kortrijk, Bruggy a Ypres jsou vzdálená 25 km. U hotelu lze využít bezplatné soukromé parkoviště.

 
 
facebook g+ twitter