Evropa > Portugalsko > Lagos > Canavial I & II Apartamentos

Informace o Canavial I & II Apartamentos

Vítáme Vás na stránce Canavial I & II Apartamentos na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Canavial I & II Apartamentos, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Canavial I & II Apartamentos, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Canavial I & II Apartamentos.

  • Canavial I & II Apartamentos

Canavial I & II Apartamentos - ApartmányCanavial I & II Apartamentos - ApartmányCanavial I & II Apartamentos - ApartmányCanavial I & II Apartamentos - ApartmányCanavial I & II Apartamentos - ApartmányCanavial I & II Apartamentos - ApartmányCanavial I & II Apartamentos - ApartmányCanavial I & II Apartamentos - ApartmányCanavial I & II Apartamentos - ApartmányCanavial I & II Apartamentos - ApartmányCanavial I & II Apartamentos - ApartmányCanavial I & II Apartamentos - ApartmányCanavial I & II Apartamentos - ApartmányCanavial I & II Apartamentos - ApartmányCanavial I & II Apartamentos - ApartmányCanavial I & II Apartamentos - ApartmányCanavial I & II Apartamentos - Apartmány
Název:  Canavial I & II Apartamentos
Ulice:  Urb. Do Canavial-Rua Do Canavial-Lote A 11 & 24 - Porto Mós
Město:  8600-513 Lagos
Země:  Portugalsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
850 Kč
34 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrudanofislrotrnlelarzhja

Kratek opis

Nastanitev Canavial I & II se nahaja 600 m od peščene plaže Porto de Mos in ponuja sodobne apartmaje ter sobe. Obdan je z vrtovi, v bližini pa so na voljo najem koles, golf in jadranje na deski. Studii se odpirajo na vrtno teraso in nudijo majhno kuhinjo z mikrovalovno pečico ter hladilnikom in satelitsko TV. Večina ima klimatsko napravo. Na voljo so tudi zasebne sobe s satelitsko televizijo, ventilatorjem in skupno kopalnico. Uporabljate lahko tudi popolnoma opremljeno skupno kuhinjo. Do središča mesta se lahko pripeljete z javnim prevozom, avtobusno postajališče pa je le 300 m stran. Brezplačno sta na razpolago brezžični internet in parkirni prostor.


Pomembne informacije

V primeru pozne prijave se obrnite na hotel. Dodatna ležišča in otroške posteljice so odvisni od razpoložljivosti.

 
 
facebook g+ twitter