Informace o Hotel Carlo V

Vítáme Vás na stránce Hotel Carlo V na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Carlo V, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Carlo V, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Carlo V.

  • Hotel Carlo V

Hotel Carlo V Porto Empedocle - Pensionhotel - HotelyHotel Carlo V Porto Empedocle - Pensionhotel - HotelyHotel Carlo V Porto Empedocle - Pensionhotel - HotelyHotel Carlo V Porto Empedocle - Pensionhotel - HotelyHotel Carlo V Porto Empedocle - Pensionhotel - HotelyHotel Carlo V Porto Empedocle - Pensionhotel - HotelyHotel Carlo V Porto Empedocle - Pensionhotel - HotelyHotel Carlo V Porto Empedocle - Pensionhotel - HotelyHotel Carlo V Porto Empedocle - Pensionhotel - HotelyHotel Carlo V Porto Empedocle - Pensionhotel - HotelyHotel Carlo V Porto Empedocle - Pensionhotel - HotelyHotel Carlo V Porto Empedocle - Pensionhotel - HotelyHotel Carlo V Porto Empedocle - Pensionhotel - HotelyHotel Carlo V Porto Empedocle - Pensionhotel - HotelyHotel Carlo V Porto Empedocle - Pensionhotel - HotelyHotel Carlo V Porto Empedocle - Pensionhotel - HotelyHotel Carlo V Porto Empedocle - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Carlo V
Ulice:  Via Empedocle snc
Město:  92014 Porto Empedocle
Okres:  Agrigento
Kraj:  Sicílie
Země:  Itálie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1500 Kč
60 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislrotrnlelarzhja

Quick description

Centrally located in Porto Empedocle, Hotel Carlo V is right opposite the city’s harbour. Its simply furnished rooms are air conditioned and feature latex mattresses and a private bathroom. A simple Italian breakfast is served every morning. Staff can help you book tickets for public transport or for events at the Parco Valle dei Templi in Agrigento, a 10-minute drive away. The Carlo V is 1.5 km from the train station and a 10-minute drive from the Scala dei Turchi beach. Ferries to Lampedusa and Linosa leave from the nearby harbour.


Important information

Please let the property know your expected arrival time in advance. You can use the Special Requests box when booking or contact the property.

 
 
facebook g+ twitter