Severní Amerika > USA > Seattle > The Paramount Hotel

Informace o The Paramount Hotel

Vítáme Vás na stránce The Paramount Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu The Paramount Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt The Paramount Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro The Paramount Hotel.

  • The Paramount Hotel

The Paramount Hotel Seattle - Pensionhotel - HotelyThe Paramount Hotel Seattle - Pensionhotel - HotelyThe Paramount Hotel Seattle - Pensionhotel - HotelyThe Paramount Hotel Seattle - Pensionhotel - HotelyThe Paramount Hotel Seattle - Pensionhotel - HotelyThe Paramount Hotel Seattle - Pensionhotel - HotelyThe Paramount Hotel Seattle - Pensionhotel - HotelyThe Paramount Hotel Seattle - Pensionhotel - HotelyThe Paramount Hotel Seattle - Pensionhotel - HotelyThe Paramount Hotel Seattle - Pensionhotel - HotelyThe Paramount Hotel Seattle - Pensionhotel - HotelyThe Paramount Hotel Seattle - Pensionhotel - HotelyThe Paramount Hotel Seattle - Pensionhotel - HotelyThe Paramount Hotel Seattle - Pensionhotel - HotelyThe Paramount Hotel Seattle - Pensionhotel - HotelyThe Paramount Hotel Seattle - Pensionhotel - HotelyThe Paramount Hotel Seattle - Pensionhotel - Hotely
Název:  The Paramount Hotel
Ulice:  724 Pine Street
Město:  98101 Seattle
Země:  USA
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2834 Kč
$129
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskfresptitsvrubgnohrtrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento moderní hotel s vlastní posilovnou a restaurací se nachází v Seattlu, 10 minut pěšky od Pike Place Fish Market. Divadlo The Paramount Theater, kongresové centrum Washington State Convention Center a nákupní centrum Westlake Center jsou od hotelu vzdálené méně než 5 minut pěšky. Všechny pokoje v hotelu The Paramount jsou vybavené moderním zařízením, s bezplatným Wi-Fi připojením, kabelovou TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnou. Všechny pokoje jsou vkusně zařízené nábytkem z tmavého dřeva. K dispozici je bílé plyšové ložní prádlo a na požádání také denní tisk. Hotelová restaurace Dragonfish nabízí snídaně, obědy a večeře. K snídani se servíruje klasická americká kuchyně, k obědu a večeři se podávají jídla asijsko-americké kuchyně. Mezinárodní letiště Seattle Tacoma leží 20 minut jízdy od hotelu The Paramount a věž Space Needle 1,6 km. Na recepci hotelu The Paramount je denně k dispozici káva a čaj zdarma. Na místě je také business centrum.

 
 
facebook g+ twitter