Zajímavosti v okolí
Muzeum voskových figurín Karlštejn
Expozice voskových figurín pod Karlštejnem připomíná zčásti prestižní Muzeum Madame Tussauds, zčásti horor Dům...
Expozice voskových figurín pod Karlštejnem připomíná zčásti prestižní Muzeum Madame Tussauds, zčásti horor Dům voskových figurín. Kromě známých panovníků, vojevůdců a umělců z české i zahraniční historie se návštěvník potká s katem, krysařem či Bílou paní.
Ubytování KarlštejnUbytování Vám nabízí penziony i hotely, které se nacházejí v tomto městě.
Počasí KarlštejnNabídka ubytování pro krásné jarní dny

Penzion Častrov
Rodinný penzion na Vysočině. Naší hlavní prioritou je Vaše spokojenost. Bohaté zkušenosti a ochotný přístup se nám vrací v podobě spokojených zákazníků. Využijte služeb našeho penzionu - jsme přesvědčeni, že budete spokojeni.

Pension Florian
Pension se nachází v rekreačním městečku Frymburk, necelých 300 m od břehu lipenského jezera v Chráněné krajinné oblasti Šumava.
Svým návštěvníkům nabízí kvalitní a příjemné prostředí pro rekreaci. Poskytuje ubytování v apartmánech a ve standarních pokojích.
Hostům je k dispozici chráněné parkoviště přímo v objektu pensionu a pro motorky a kola garáž.

Penzion U Hradeckých
Pension U Hradeckých se nachází v klidné části poblíž centra horského lázeňského města Janských Lázní (670 m n. m.) s teplými a mírně radioaktivními prameny, jejichž léčivé účinky byly odedávna známy a využívány místním obyvatelstvem. Ideální místo pro pěší turistiku, cykloturistiku. V blízkosti penzionu tenisové kurty, minigolf, lanový park a další aktivity.

Penzion LINDA
Rodinný pension nabízí výjimečnou kombinaci tichého prostředí a výhodné polohy s. Obec Velká Dobrá těsně sousedí s okresním městem Kladno. Poloha pensionu je i také výhodná pro návštěvníky hlavního města Prahy, která je vzdálená pouhých 18 km.
Kostel sv. Jakuba
Kostel svatého Jakuba se nachází na Husově náměstí a vznikl ve 13. stol. současně s městem a až do 16. století byl obklopen hřbitovem. Kostel utrpěl škody několika požáry, byl...
Kostel svatého Jakuba se nachází na Husově náměstí a vznikl ve 13. stol. současně s městem a až do 16. století byl obklopen hřbitovem. Kostel utrpěl škody několika požáry, byl vyloupen Pasovskými a Švédy. Několikrát byl přestaven. V polovině 17. století byla přistavěna barokní zvonice a v letech 1903 - 1907 kostel upraven architektem Josefem Fantou, autorem budovy Wilsonova nádraží v Praze. Uvnitř chrámu jsou obrazy sv. Jakuba a sv. Jana Nepomuckého od Jana Petra Molitora, Snímání z kříze Van Dyckovy školy, cínová křtitelnice od Matěje Flamínka a vyřezávaná rokoková kazatelna od pražského řezbáře Josefa Šnábla. Zvláštní památkou je železná deska manželů Henikových, připomínající konstituční rok 1848, umístěná na východní vnější straně kostela. Nad deskou je vysoký litinový kříž s Kristem, vyrobený v nedalekém Novém Jáchymově.
Ubytování BerounUbytovat se můžete v hotelech, které se nacházejí v tomto městě. Příjemné ubytování nabízejí také penziony nebo apartmány a chaty, kde můžete strávit pěkné chvíle své dovolené. Vyberte si také nocleh v některém z kempů v okolí.
Počasí BerounMax. kapacita: 11
Domácí zvířata: Ano
Bezbariérový přístup: Ne
Pokojů: 4
500 Kč
Apartmány Pension U Prťáka Branov - ubytování Křivoklát
Poloha - Pension U Prťáka je umístěn v obci Branov, proslavené tím, že v ní pobýval Ota Pavel. Je blízko Berounky v CHKO Křivoklátsko. Hlavní město Praha vzdáleno jen 40 km.
Ceny - apartmán 400 Kč - 500 Kč za noc.
Restaurace - otevřeno denně do 10:00 hodin.
Okolí - Obec Branov leží v lůně hlubokých křivoklátských lesů blízko jsou hrady Křivoklát, Točník, Karlštejn.
Výlety - Možnost nádherných turistických výletů, rybaření, houbaření.
Max. kapacita: 2
1350 Kč
Apartmán Břevnov Suit 1. - Praha
LOKALITA: Skvělé umístění - pouze 3 zastávky od Pražského hradu, 10 minut od letiště Ruzyně. Pěkný výhled, klidné prostředí. Pár kroků od oblasti s restauracemi, bary, obchody
UBYTOVÁNÍ: Apartmán je vhodný pro 2 až 4 osoby. Ideální pro páry nebo idividuální pobyty. Samostatná koupelna s vanou a WC, LCD TV se satelitním připojením, kuchyňka s pračkou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí , kávovarem, ledničkou. Kuchyňka je plně vybavena nadobím a čisticími přostředky.
CENY:
1 osoba - 1350,- Kč / noc
2 osoby - 1350,- Kč / noc
přistýlka - 250,- Kč / noc
Ubytovani na minimalně 3 noci Celotýdenní pobyt - poslední noc Zdarma!
SLUŽBY: Drobné občerstvení k prodeji, městské dopravní a turistické informace, doprava do apartmánu z recepce zdarma.
Max. kapacita: 40
Domácí zvířata: Ano
Bezbariérový přístup: Ne
Pokojů: 16
650 Kč
Apartmány hotelu Joker ubytování v Mostě
LOKALITA: Apartmány hotelu jsou nově postaveny a vybaveny. Non-stop hotel s restaurací, který naleznete v Obrnicích u Mostu.
UBYTOVÁNÍ: Náš hotel nabízí dva apartmány. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV se satelitem a telefonem.
CENY:
Typ pokoje | Cena / pokoj / noc se snídaní |
Apartmán | 1700 Kč |
Množstevní slevy!!!
RESTAURACE: Restaurace poskytuje příjemné prostředí pro stravování, konání různých společenských akcí, pořádání svateb, promočních oslav, večírků, firemních akcí apod.
Více informací zde.
Max. kapacita: 24



1900 Kč
Hotel Parkán*** Beroun
POLOHA: Hotel Parkán je tříhvězdičkový hotel rodinného typu.Nabízí ubytování v 9 pokojích a dvou apartmá (pro delší pobyt).
Hotel se nachází v centru města. Vlakové nádraží je od hotelu vzdáleno 600 metrů.
UBYTOVÁNÍ: Ubytovací kapacitu hotelu tvoří 10 pokojů s kapacitou 24lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizorem se satelitními programy, telefonem s přímou volbou, internetem a ve všech apartmánech je kuchyň.
CENY:
Apartmán | 1800 Kč |
Kreditní karty: Ano
SLUŽBY: Hotel Beroun PARKÁN - Recepce se stálou službou prodává nápoje, hygienické potřeby, poskytuje směnárenské služby, PC koutek s internetem pro hotelové hosty, zajišťuje prodej okružních jízd a výletů, obstarává taxi, umožňuje bezplatné uložení cenností v hotelovém trezoru, internetovou poštu atd.
Hotel Parkán Beroun nabízí snídaně ve formě bufetu nebo pokojového servisu.
STRAVOVÁNÍ: je individuální, a to v řadě kvalitních restaurací v bezprostřední blízkosti hotelu nebo okolí města.
PARKOVÁNÍ: Parkovat vozidlo je možno přímo před hotelem, nebo v garáži.
Vlakové nádraží je od hotelu vzdáleno 800 metrů. Městská doprava je napojena na městskou dopravu v Praze. Metro - 18km a letiště 22km.
Těm, kteří u nás zvolí delší pobyty, můžeme nabídnout výhodné Hotel Beroun PARKÁN - slevy, zvláště pak přivítáme rodiny s dětmi. Všechny platby lze realizovat prostřednictvím platebních karet.
Věříme, že s volbou našeho hotelu budete maximálně spokojeni a přejeme Vám hezký pobyt. Hotel Parkán Beroun.
Provozovatal: Rudolf TÓT, IČ 10263551, datum vzniku živnostenského oprávnění 23.9.1992.
Max. kapacita: 16


1500 Kč
A. V. Pension Praha
LOKALITA: A. V. Pension Praha je rodinný penzion v klidné vilové čtvrti poblíž stanice metra Chodov, kde je otevřeno nové obchodně-společenské Centrum Chodov se širokou nabídkou obchodů a služeb. Poblíž stanice metra Chodov jsou také nově otevřené kanceláře světových firem (IBM, Dell, Sony, DHL, Accenture, Mercedes, atd.)
UBYTOVÁNÍ: Pension má 7 dvoulůžkových pokojů a 1 apartmán. Pokoje jsou vybaveny minibary, WiFi připojením na Internet, barevným televizorem se satelitem, radiobudíkem, varnou konvicí s hrnečky, kávou a čajem.
SLUŽBY: Snídaně formou švédského stolu. V zahradě k dispozici bazén, krb.
Více informací zde.
Max. kapacita: 1
Domácí zvířata: Ano
Bezbariérový přístup: Ne
Pokojů: 2
450 Kč
Apartmán Běloky u Kladna
LOKALITA: Opět otevřený soukromý apartmán Běloky s vlastním vchodem v rodinném domě. Leží na trase Praha - Kladno, 10 minut od sjezdu za letištěm.
Parkování u apartmánu.
VYBAVENÍ: Komfortní ubytování v 2+1 s možností přistýlky. Možnost venkovního posezení u grilu.
CENY: 450,- Kč / os. / noc, snídaně 50,- Kč / os.
OKOLÍ: V okolí mnoho cyklostezek, výborná dostupnost Prahy, Kladna, letiště.
Domácí zvířata: Ano
Bezbariérový přístup: Ano
Pokojů:




1720 Kč
69 €
Domácí zvířata: Ano
Bezbariérový přístup: Ano
Pokojů:




788 Kč
32 €
Domácí zvířata: Ano
Bezbariérový přístup: Ano
Pokojů:




1525 Kč
61 €
Domácí zvířata: Ano
Bezbariérový přístup: Ano
Pokojů:




3051 Kč
122 €
Domácí zvířata: Ano
Bezbariérový přístup: Ano
Pokojů:




3351 Kč
134 €
Domácí zvířata: Ano
Bezbariérový přístup: Ano
Pokojů:




950 Kč
38 €
Domácí zvířata: Ano
Bezbariérový přístup: Ano
Pokojů:




2350 Kč
94 €
Domácí zvířata: Ano
Bezbariérový přístup: Ano
Pokojů:




800 Kč
32 €
Domácí zvířata: Ano
Bezbariérový přístup: Ano
Pokojů:




1250 Kč
50 €
Domácí zvířata: Ano
Bezbariérový přístup: Ano
Pokojů:




1350 Kč
54 €
Domácí zvířata: Ano
Bezbariérový přístup: Ano
Pokojů:




1450 Kč
58 €
Domácí zvířata: Ano
Bezbariérový přístup: Ano
Pokojů:




4976 Kč
199 €