Zajímavosti v okolí
Státní hrad Šternberk
První písemná zmínka pochází z roku 1269, hrad však byl založen již po polovině 13. století Zdeslavem ze Šternberka. Z obranného sídla byl hrad v 70. letech 14. století přestavován a rozšířen. V 16. století...
První písemná zmínka pochází z roku 1269, hrad však byl založen již po polovině 13. století Zdeslavem ze Šternberka. Z obranného sídla byl hrad v 70. letech 14. století přestavován a rozšířen. V 16. století proběhla díky rodu Berků z Dubé a Lipé renesanční rekonstrukce hradu.
Po rozsáhlém požáru byl hrad přestavbou rozšířen o renesanční křídlo. Kolem roku 1699 koupil sídlo kníže Jan Adam Ondřej z Lichtenštejna. V držení jeho rodu zůstal hrad až do roku 1945.
Ubytování ŠternberkPro příjemně strávené chvíle v tomto městě využijte hotely nebo penziony, ve kterých jistě naleznete ubytování dle Vašich požadavků.
Svatba na ŠternberkuSvatební obřady se konají v v hradní kapli, v Hodovním sále, na hradním nádvoří a v parku.
Počasí ŠternberkSki areál Skitech Kunčice
Skiareál Kunčice najdete 3 km za Starým Městem pod Sněžníkem. Leží v oblasti masivu Králického Sněžníku, v nadmořské výšce 650 - 850 metrů, v klidné...
Skiareál Kunčice najdete 3 km za Starým Městem pod Sněžníkem. Leží v oblasti masivu Králického Sněžníku, v nadmořské výšce 650 - 850 metrů, v klidné horské vesnici Kunčice. Na start až 5-ti sjezdovek Vás vyveze čtyřsedačková lanovka, která je vybavena nástupním pásem.
Areál nabízí také 3 lyžařské vleky a dále je k dispozici dětský lyžařský výukový areál s vlastním dětským lanovým vlekem pro nejmenší. V areálu je celkem 4,5 km denně upravovaných sjezdových tratí v délkách od 600 do 1400 m, které svými parametry nabízí pohodové lyžování pro začínající i náročné lyžaře. Centrální parkoviště je zdarma, přímo pod nástupní stanicí vleku Hájovna, kde naleznete pokladnu, informace, půjčovnu lyžařského a snowboardového vybavení, lyžařskou a snowboardovou školu a občerstvení.
K příjemnému ubytování na své dovolené nebo při víkendovém pobytu můžete využít hotely a penziony, které naleznete v blízkém Starém Městě (Šumperk). Pěkné ubytování s dětmi nabízejí také apartmány a chaty.
Počasí KunčiceStátní zámek Jánský Vrch
Zámek Jánský Vrch se vypíná se na skalnatém kopci nad městem Javorník. Jeho historie započala snad již v 2. polovině 13. století, kdy...
Zámek Jánský Vrch se vypíná se na skalnatém kopci nad městem Javorník. Jeho historie započala snad již v 2. polovině 13. století, kdy byl postaven na strategicky výhodném místě nad javornickým sídlištěm hrad. V průběhu 15 století byl hrad značně poškozen. K přestavbě původního hradu na barokní zámek, došlo za episkopátu biskupa Filipa Gotharda Schaffgotsche (1716-1795). V roce 1959 byl zámek zapůjčen státu. K plnému zestátnění došlo v roce 1984 a nyní je ve správě Národního památkového ústavu.
Zámek Jánský Vrch v Javorníku nabízí svatební obřady v interiérech zámku i v altáncích a exteriéru.
Ubytovat se můžete v hotelech, které se nacházejí v tomto městě.
Počasí JavorníkMax. kapacita: 40
Pokojů: 20
Domácí zvířata: Ano
250 Kč
Ubytování Rýmařov - Hotel Praděd nabízí ubytování v 1 - 2 lůžkových pokojích se soc. zařízením.
Možnost polopenze i plné penze.
Možnost konání svateb, společenských a firemních akcí.
Sobotní zábavy. Ubytování Rýmařov - Hotel Praděd Rýmařov - Penzion Rýmařov.
Max. kapacita: 110
Pokojů: 25
Domácí zvířata: Ano



510 Kč
Hotel ZUBŘÍČ*** Rajnochovice
Super výhodná nabídka pobytů na HOTELU ZUBŘÍČ Rajnochovice.
Za AKČNÍ cenu 490,- Kč/os./noc (večeře, snídaně).
Děti do 3 let bez nároku na lůžko a stravu mají pobyt ZDARMA, děti 3-12let hradí 280,-Kč/dítě/den včetně polopenze
Cena je platná pouze při pobytu na 2 nocí a platí celoročně.
Při pobytu Vám nabízíme možnost relaxačních pobytů, sportovních soustředění, škol v přírodě, srazů, oslav, svateb, uspořádání firemního školení nebo připravení podnikového večírku podle Vašich požadavků a přání (pro skupiny nabízíme smluvní ceny)!
UBYTOVÁNÍ - Ubytování je na příjemných dvou, tří- a čtyřlůžkových pokojích s možností přistýlek, lodžií s výhledem do přírody. Televizi na pokoj je možno zdarma zapůjčit. Na recepci hotelu je k dispozici Internet.
ŠKOLENÍ - K výuce a školení jsou na hotelu k dispozici prostory pro tři a více skupin (15, 30, 50, 90 osob) se standardním vybavením: televize, video, zpětný projektor, flipchart, dataprojektor. Umíme vytvořit skvělé podmínky pro různé druhy kurzů, podnikové akce včetně redukčních a relaxačních pobytů a sportovních dnů.
Pořádáme pro Vás společenské akce - svatby, večírky apod. V listopadu pořádáme tradiční víkendové zvěřinové hody!
CENY
Cena pokoje / 1 den
1-lůžkový pokoj - 660,- Kč
2-lůžkový pokoj - 1020,- Kč
3-lůžkový pokoj - 1530,- Kč
4-lůžkový pokoj (nebo apartmán) - 2040,- Kč.
Max. kapacita: 14
Pokojů: 5
Domácí zvířata: Ano



1200 Kč
Hotel Zlatý lev - Svitavy
O NÁS - Hotel Zlatý lev je umístěn na Pražské ulici směrem na Hradec Králové - Praha ve městě Svitavy. Hotel má k dispozici restauraci s barem a salonkem.
POKOJE - Pokoje jsou vybaveny samostatným sociálním zařízením a sprchovým koutem s možností přistýlky, lednicí a TV se satelitním programem, k dispozici je rovněž bezdrátový internet. Hotel rovněž nabízí zapůjčení lyží a horských kol.
CENY
Jednolůžkový pokoj | 800 Kč |
Dvoulůžkový pokoj | 1200 Kč |
1 osoba ve dvoulůžkovém pokoji | 900 Kč |
Apartmán | 1300 Kč |
Přistýlka | 300 Kč |
Večeře dle denní nabídky | 80-120 Kč |
RESTAURACE - Hotel má k dispozici restauraci s barem. V restauraci je k dispozici 30 míst. Snídaně je podávaná formou bufetu, zde si vyberete z nabídky teplé a studené kuchyně. K Věčeři si můžete vybrat z našeho jídelního lístku,točený Plzeňský Prazdroj je samozřejmostí.
Parkování před hotelem.
SPORT - V bezprostřední blízkosti se nachází moderní multifunkční hala pro sportovní, kulturní a společenské akce, dějiště ME ve volejbale, dále pak areál sportovišť a tenisových kurtů, bazén, posilovna, stezka pro cyklisty, rybník. Hotel je významným centrem při pořádání mezinárodních obchodních, kulturních a společenských akcí v regionu.
Max. kapacita: 32
Pokojů: 11
Apartmánů: 5



1090 Kč
Garni Hotel Svitavy
Poloha: Nově zrekonstruovaný hotel je umístěn v klidné čtvrti města Svitavy, v těsné blízkosti krytého plaveckého bazénu a koupaliště, jen několik minut chůze od svitavského náměstí.
Ubytování: Hotel nabízí svým návštěvníkům ubytování nadstandartní úrovně. Hosté si mohou vybrat z několika druhů ubytování. Všechny pokoje hotelu mají LCD-TV, toaletu a koupelnu. K dispozici je také dvoulůžkový pokoj pro tělesně postižené.
Další: Společenská místnost s LCD-TV, kulečník, bar, s obsluhou, balkon, hlídané parkoviště, vstup na městské koupaliště a krytý plavecký bazén s tobogánem zdarma. Prádelna.
Ceník zde.
Max. kapacita: 45
Pokojů: 22
Domácí zvířata: Ano



1280 Kč
Hotel Bílá Růže Brno
Ubytovaný host získá večeři zdarma!!!
Hotel Bílá Růže Brno - LOKALITA - Hotel Bílá Růže leží při hlavním dálničním tahu z Prahy a Bratislavy - exit 196 B a asi 1 km od historického centra Brna. Řadí se k hotelům rodinného typu.
Hotel Bílá Růže Brno - POKOJE - Hotel disponuje 16ti dvoulůžkovými, 5ti jednolůžkovými pokoji a dvěma apartmány. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením, koupelnou nebo sprchovým koutem, telefonem, barevným televizorem s příjmem satelitních programů a minibarem.
Hotel Bílá Růže Brno - CENY -
Jednolůžko v sezóně 1780 - 3400 Kč, mimo sezónu 1080 Kč.
Dvojlůžko v sezóně 2230 - 3900 Kč, mimo sezónu 1380 Kč.
Apartmány v sezóně 2880 - 4500 Kč, mimo sezónu 1880 Kč.
Parkování ve dvoře.
Max. kapacita: 75
Pokojů: 31
Apartmánů: 3
Domácí zvířata: Ano



1433 Kč
Hotel Arkáda Bučovice
Hotel Arkáda Bučovice - O NÁS - Hotel Arkáda nabízí moderní ubytování v centru Bučovic pro obchodníky, návštěvníky, ale také například pro vystavovatele, kteří se chystají na veletrhy do Brna. Jedná se o ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích.
Hotel Arkáda Bučovice - UBYTOVÁNÍ - Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízení se sprchou nebo vanou a televizí se satelitem. 29 pokojů (72 lůžek), z toho 9x dvoulůžkový (manželské) 14x dvoulůžkový (oddělené). 4x trojlůžkový, 2x čtyřlůžkový, 1x pětilůžkový pokoj.
Hotel Arkáda Bučovice - SLUŽBY - Dále můžete navštívit naši restauraci s moravskou kuchyní a širokým výběrem moravských vín. Poblíže restaurace se nachází salónek, kde můžete uspořádat nejen firemní akce. Nově zrekonstruované prostředí hotelu je vhodné pro společenská setkání, rodinné oslavy, firemní jednání a pro rekreační pobyty. Pro Vaše auto máme připravené parkování v samotném centru bučovického náměstí zcela zdarma, parkoviště je vybaveno kamerovým systémem.
Max. kapacita: 47
Pokojů: 17
Domácí zvířata: Ano



1630 Kč
Hotel Omega Brno
POLOHA: Hotel se nachází nedaleko centra Brna a 500 m od areálu BVV. Díky snadné dostupnosti MHD je náš hotel vyhledávám návštěvníky Brna
UBYTOVÁNÍ: Nabízíme příjemné a komfortní pokoje se sociálním zařízením, fénem, TV.
K dispozici je také bezbariérový pokoj.
CENY zde.
SLUŽBY: Snídaně jsou podávány formou teplého a studeného bufetu.
K dispozici je restaurace, vinárna, salónek a konferenční centru pro 50 osob.
Prostory hotelu jsou pokryty internetem Wifi.
V hlídané hotelové garáži je možné parkovat za poplatek 100 Kč na den.
Max. kapacita: 98
Pokojů: 34
Domácí zvířata: Ano
420 Kč
Hotel HORNÍK Tři Studně - ubytování Vysočina
O NÁS: Hotel Horník se nachází v nádherné přírodní scenérii na pozemku o rozloze 25 000 m2 s výhledem na rybník Sykovec. V blízkosti se nachází město Žďár nad Sázavou a Nové Město na Moravě nabízející bohaté kulturní vyžití.
UBYTOVÁNÍ:
Hotelová část - na 2 až 3 lůžkových pokojích s možností přistýlky a sociálním zařízením přímo na pokojích. Je možné využít i ubytování s vyšším životním standardem, kde každý z těchto pokojů je navíc vybaven TV příjmačem a free wi-fi. Všechny pokoje situované v nové části budovy mají svůj samostatný balkon s příjemným posezením.
Turistická část - 2 až 5 lůžkové pokoje bez možnosti přistýlky. Sprchy a toalety jsou zde společné a jsou umístěny na chodbě.
CENY:
Hotelová část
Sezona |
| Mimosezona |
|
Osoba / noc se snídaní | 650 Kč | Osoba / noc se snídaní | 550 Kč |
Dítě / noc se snídaní | 440 Kč | Dítě / noc se snídaní | 370 Kč |
Turistická část
Sezona |
| Mimosezona |
|
Osoba / noc se snídaní | 460 Kč | Osoba / noc se snídaní | 420 Kč |
Dítě / noc se snídaní | 290 Kč | Dítě / noc se snídaní | 270 Kč |
Možnost také polopenze a plné penze.
SLUŽBY: V hotelu je jídelna, 2 bary, salónek, restaurace, společenská místnost, letní zahrádka, možnost grilu, rožnění selat, venkovní taneční parket, sauna, fitcentrum, volejbalové a fotbalové hřiště, půjčovna horských kol, šlapadel, pinpong, kulečník. Od hotelu vedou trasy pro pěší turistiku, cykloturistiku, běžecké trasy pro lyžování.
Pokojů: 234
Domácí zvířata: Ano




2352 Kč
94 €