Evropa > Andorra > Pas de la Casa > Petit Hotel

Informace o Petit Hotel

Vítáme Vás na stránce Petit Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Petit Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Petit Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Petit Hotel.

  • Petit Hotel

Petit Hotel Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyPetit Hotel Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyPetit Hotel Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyPetit Hotel Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyPetit Hotel Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyPetit Hotel Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyPetit Hotel Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyPetit Hotel Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyPetit Hotel Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyPetit Hotel Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyPetit Hotel Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyPetit Hotel Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyPetit Hotel Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyPetit Hotel Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyPetit Hotel Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyPetit Hotel Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyPetit Hotel Pas de la Casa - Pensionhotel - Hotely
Název:  Petit Hotel
Ulice:  Sant Jordi, 18
Město:  AD200 Pas de la Casa
Země:  Andorra
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2649 Kč
105 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento pohodlný hotel naleznete v centru střediska Pas de la Casa, v blízkosti lyžařského resortu Grandvalira. Ve všech jeho pokojích i společných prostorách je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu. Součástí všech pokojů hotelu Petit jsou vlastní balkony. Hotel je obklopen krajinou andorrských Pyrenejí. Hotel nabízí lekce lyžařské školy. K dispozici je také lyžárna. Pokoje jsou plně vytápěné. K dispozici je TV se satelitním příjmem. Součástí vlastních koupelen je příslušné vybavení a vysoušeče vlasů. V případě pobytů v trvání 2 a více dní jsou k dispozici také župany. K hotelu Petit patří hezká terasa a bar. K dispozici je rovněž herna a obývací prostor s pohovkami.

 
 
facebook g+ twitter