Důležité informace

Tyto informace se týkají portálu www.pensionhotel.cz

Vážené dámy a pánové,

děkujeme, že jste navštívili internetové stránky Pensionhotel.cz, které jsou největším online adresářem zaměřeným na poskytování ubytování v České republice a na Slovensku. Snažíme se o dosažení Vaší 100% spokojenosti a proto zde můžete najít několik důležitých informací o hotelích, penzionech, ubytováních a dalších ubytovacích kapacitách.

  • Pensionhotel.cz je "internetový portál" a zprostředkovává kontakt mezi "hledajícími" a "poskytovateli". Poskytovatelé jsou: hotely, penziony, ubytovny, cestovní kanceláře a zprostředkovatelské agentury.
  • Uváděná telefonní čísla jsou přímými spojeními s hotely, penziony, ubytovnami a nikoli s databází Pensionhotel.cz.
  • Veškeré e-mailové požadavky jsou nezávazné a jsou přeposílány přímo hotelům, penzionům, ubytovnám či zprostředkovatelským agenturám.
  • Veškeré odpovědi přichází přímo od hotelů, ubytoven, zprostředkovatelských agentur a nikoliv od Pensionhotelu.cz . Neposílejte nám, prosím, stornování Vašich požadavků.
  • Uváděné ceny jsou orientační a nikoliv závazné! S Vašimi konkrétními dotazy se obracejte, prosím, přímo na vybraný objekt. Vezměte prosím na vědomí, že cenové rozdíly se mohou pohybovat jak směrem nahoru, tak i dolů ( akční ceny, sezónní ceny, letní či zimní ceny, " minute" ceny, ceny v období konání veletrhů apod.)
  • Pensionhotel.cz spolupracuje s vybranými a úspěšnými zprostředkovatelskými agenturami v České republice, na Slovenku, v Německu a dalších zemích. Tyto zprostředkovatelské agentury nebo cestovní kanceláře zprostředkovávají pronájem ubytovacích zařízení a vyřídí Vaše požadavky týkající se případných rezervací.
  • Na stránkách se nachází také interaktivní mapa se zabudovanou funkci "zoom". To znamená, že na okraji můžete nalézt + a - funkci, s jejichž pomocí můžete libovolně měnit měřítko mapy. Velká mapa nebo malá mapa, dovnitř či ven.
  • Jste vlastníkem nebo provozovatelem hotelu, penzionu, ubytovacího zařízení nebo zprostředkovatelké agentury/cestovní kanceláře a chtěli byste být v naší nabídce? Jednoduše zkontaktujte Pensionhotel. nebo .cz.
  • Ochrana dat zaručena! Rezervační formulář (objednávkový formulář) přeposíláme na ubytovací zařízení a zprostředkovatelské agentury. Pensionhotel.cz neposkytuje žádná osobní data třetím osobám.
  • Veškerá práva vyhrazena. Uváděné obchodní značky naleží současným majitelům. Při využívání služeb této webové stránky uznáváte Pensionhotel.cz. Pensionhotel.cz nepřebírá žádné záruky za uváděná data nebo obsah externích internetových stránek.
facebook g+ twitter