Evropa > Andorra > Andorra la Vella > A Casa Canut Hotel Gastronòmic

Informace o A Casa Canut Hotel Gastronòmic

Vítáme Vás na stránce A Casa Canut Hotel Gastronòmic na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu A Casa Canut Hotel Gastronòmic, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt A Casa Canut Hotel Gastronòmic, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro A Casa Canut Hotel Gastronòmic.

  • A Casa Canut Hotel Gastronòmic

A Casa Canut Hotel Gastronòmic Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyA Casa Canut Hotel Gastronòmic Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyA Casa Canut Hotel Gastronòmic Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyA Casa Canut Hotel Gastronòmic Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyA Casa Canut Hotel Gastronòmic Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyA Casa Canut Hotel Gastronòmic Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyA Casa Canut Hotel Gastronòmic Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyA Casa Canut Hotel Gastronòmic Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyA Casa Canut Hotel Gastronòmic Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyA Casa Canut Hotel Gastronòmic Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyA Casa Canut Hotel Gastronòmic Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyA Casa Canut Hotel Gastronòmic Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyA Casa Canut Hotel Gastronòmic Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyA Casa Canut Hotel Gastronòmic Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyA Casa Canut Hotel Gastronòmic Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyA Casa Canut Hotel Gastronòmic Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyA Casa Canut Hotel Gastronòmic Andorra la Vella - Pensionhotel - Hotely
Název:  A Casa Canut Hotel Gastronòmic
Ulice:  Avenida Carlemany, 107 Escaldes-Engordany
Město:  AD700 Andorra la Vella
Země:  Andorra
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3108 Kč
125 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofislrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Casa Canut je vyhlášený po celé Andoře svou gurmánskou restaurací a jako malý rodinný hotel a restaurace nasbíral už 30 let zkušeností. Nabízí přátelské a osobní služby a dodnes si udržel hodně z kouzla a vlastností, které měl již v době otevření. Dnes je vše doplněno moderním interiérem navrženým mezinárodně uznávanými designéry a nejmodernějšími technologiemi. Stojí v blízkosti lázní Caldea a zábavního centra, se snadným přístupem do lyžařských středisek. Hotel nabízí v závislosti na dostupnosti možnost pozdního odhlášení.

 
 
facebook g+ twitter