Evropa > Andorra > Encamp > Hotel Univers

Informace o Hotel Univers

Vítáme Vás na stránce Hotel Univers na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Univers, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Univers, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Univers.

  • Hotel Univers

Hotel Univers Encamp - Pensionhotel - HotelyHotel Univers Encamp - Pensionhotel - HotelyHotel Univers Encamp - Pensionhotel - HotelyHotel Univers Encamp - Pensionhotel - HotelyHotel Univers Encamp - Pensionhotel - HotelyHotel Univers Encamp - Pensionhotel - HotelyHotel Univers Encamp - Pensionhotel - HotelyHotel Univers Encamp - Pensionhotel - HotelyHotel Univers Encamp - Pensionhotel - HotelyHotel Univers Encamp - Pensionhotel - HotelyHotel Univers Encamp - Pensionhotel - HotelyHotel Univers Encamp - Pensionhotel - HotelyHotel Univers Encamp - Pensionhotel - HotelyHotel Univers Encamp - Pensionhotel - HotelyHotel Univers Encamp - Pensionhotel - HotelyHotel Univers Encamp - Pensionhotel - HotelyHotel Univers Encamp - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Univers
Ulice:  René Baulard, 13
Město:  AD200 Encamp
Země:  Andorra
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
867 Kč
35 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Univers se nachází u řeky v centru města Encamp. Nabízí bezplatnou kyvadlovou dopravu k lyžařským vlekům v rezortu Funicamp, ke kterému dojedete za 5 minut. Je vzdálený 4 km od nákupního centra Les Escaldes a města Andorra la Vella. Hotel Univers má vytápěné pokoje s bezplatným Wi-Fi a satelitní TV. Zdarma je k dispozici úschovna lyží a kol. Hotelová restaurace podává výběr pokrmů tradiční andorské kuchyně. Navštívit můžete také bar. Personál nepřetržitě otevřené recepce vám pomůže zajistit aktivity, jako je chůze na sněžnicích a pěší výlety. Můžete tu také zakoupit skipasy a vstupenky do lázní Caldea Spa. Hotelové parkoviště je k dispozici zdarma.

 
 
facebook g+ twitter