Evropa > Andorra > Andorra la Vella > Holiday Inn Andorra

Informace o Holiday Inn Andorra

Vítáme Vás na stránce Holiday Inn Andorra na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Holiday Inn Andorra, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Holiday Inn Andorra, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Holiday Inn Andorra.

  • Holiday Inn Andorra

Holiday Inn Andorra Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyHoliday Inn Andorra Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyHoliday Inn Andorra Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyHoliday Inn Andorra Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyHoliday Inn Andorra Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyHoliday Inn Andorra Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyHoliday Inn Andorra Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyHoliday Inn Andorra Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyHoliday Inn Andorra Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyHoliday Inn Andorra Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyHoliday Inn Andorra Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyHoliday Inn Andorra Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyHoliday Inn Andorra Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyHoliday Inn Andorra Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyHoliday Inn Andorra Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyHoliday Inn Andorra Andorra la Vella - Pensionhotel - HotelyHoliday Inn Andorra Andorra la Vella - Pensionhotel - Hotely
Název:  Holiday Inn Andorra
Ulice:  Prat de la Creu, 88
Město:  AD500 Andorra la Vella
Země:  Andorra
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2271 Kč
90 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento elegantní hotel se nachází v centru Andorry. Zdobí ho tapisérie Salvadora Dalího a nabízí prostorné, klimatizované pokoje s kabelovou a satelitní TV. Holiday Inn má apartmá vybavená satelitní TV a rozkládací pohovkou. Najdete v nich klimatizaci a zařízení pro přípravu čaje a kávy. Hotel se nachází necelých 9 km od lyžařského střediska Grandvalira. Sjezdovky střediska Vallnord jsou vzdálené 15 minut autem a hotel nabízí také lyžárnu. Wellness centrum zahrnuje saunu, vyhřívaný krytý bazén a posilovnu. Za příplatek si hosté mohou zajít na masáž. Holiday Inn servíruje v bufetové restauraci El Gran Café regionální i mezinárodní kuchyni. Otevřena je také kafeterie.


Důležité informace

Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.

 
 
facebook g+ twitter