Evropa > Lucembursko > Bourscheid > Cocoon Hotel La Rive

Informace o Cocoon Hotel La Rive

Vítáme Vás na stránce Cocoon Hotel La Rive na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Cocoon Hotel La Rive, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Cocoon Hotel La Rive, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Cocoon Hotel La Rive.

  • Cocoon Hotel La Rive

Cocoon Hotel La Rive Bourscheid - Pensionhotel - HotelyCocoon Hotel La Rive Bourscheid - Pensionhotel - HotelyCocoon Hotel La Rive Bourscheid - Pensionhotel - HotelyCocoon Hotel La Rive Bourscheid - Pensionhotel - HotelyCocoon Hotel La Rive Bourscheid - Pensionhotel - HotelyCocoon Hotel La Rive Bourscheid - Pensionhotel - HotelyCocoon Hotel La Rive Bourscheid - Pensionhotel - HotelyCocoon Hotel La Rive Bourscheid - Pensionhotel - HotelyCocoon Hotel La Rive Bourscheid - Pensionhotel - HotelyCocoon Hotel La Rive Bourscheid - Pensionhotel - HotelyCocoon Hotel La Rive Bourscheid - Pensionhotel - HotelyCocoon Hotel La Rive Bourscheid - Pensionhotel - HotelyCocoon Hotel La Rive Bourscheid - Pensionhotel - HotelyCocoon Hotel La Rive Bourscheid - Pensionhotel - HotelyCocoon Hotel La Rive Bourscheid - Pensionhotel - HotelyCocoon Hotel La Rive Bourscheid - Pensionhotel - HotelyCocoon Hotel La Rive Bourscheid - Pensionhotel - Hotely
Název:  Cocoon Hotel La Rive
Ulice:  Buurschter-Plage
Město:  9164 Bourscheid
Země:  Lucembursko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1885 Kč
75 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanorotrnlelarzhja

Rychlý popis

Cocoon Hotel La Rive se nachází v krásném prostředí, na břehu řeky Sûre, stojí uprostřed lesů a vod. Hotel Theis je výbornou volbou pro ty, kteří milují pěší turistiku, venkovní aktivity a pobyt v přírodě. V hotelu je jen 19 pokojů, které jsou všechny komfortně a jednoduše zařízené. Z pokojů je výhled na řeku nebo na les. Hotel La Rive má pro hosty připravenu řadu zařízení pro volný čas a rekreaci, mezi které patří tenisové kurty a soukromý areál pro rybaření. V hotelu je wellness centrum se saunou, solárium, aromatická lázeň a turecká lázeň. Cocoon La Rive má proslavenou gurmánskou restauraci nabízející širokou škálu regionálních specialit a sezónní à la carte nabídku. Budete si také moci vybrat láhev vína z rozsáhlého hotelového vinného sklepa. V teplejších dnech je ideálním místem pro oběd nebo večeři terasa.

Zajímavosti v okolí

Bettingen / Eifel24 kmBettingen Eifel
Trevír44 kmTrevír památky
 
 
facebook g+ twitter