Evropa > Česká republika > Praha kraj > Praha okres > Praha > Alchymist Prague Castle Suites

Informace o Alchymist Prague Castle Suites

Vítáme Vás na stránce Alchymist Prague Castle Suites na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Alchymist Prague Castle Suites, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Alchymist Prague Castle Suites, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Alchymist Prague Castle Suites.

  • Alchymist Prague Castle Suites

Alchymist Prague Castle Suites Praha - Pensionhotel - HotelyAlchymist Prague Castle Suites Praha - Pensionhotel - HotelyAlchymist Prague Castle Suites Praha - Pensionhotel - HotelyAlchymist Prague Castle Suites Praha - Pensionhotel - HotelyAlchymist Prague Castle Suites Praha - Pensionhotel - HotelyAlchymist Prague Castle Suites Praha - Pensionhotel - HotelyAlchymist Prague Castle Suites Praha - Pensionhotel - HotelyAlchymist Prague Castle Suites Praha - Pensionhotel - HotelyAlchymist Prague Castle Suites Praha - Pensionhotel - HotelyAlchymist Prague Castle Suites Praha - Pensionhotel - HotelyAlchymist Prague Castle Suites Praha - Pensionhotel - HotelyAlchymist Prague Castle Suites Praha - Pensionhotel - HotelyAlchymist Prague Castle Suites Praha - Pensionhotel - HotelyAlchymist Prague Castle Suites Praha - Pensionhotel - HotelyAlchymist Prague Castle Suites Praha - Pensionhotel - HotelyAlchymist Prague Castle Suites Praha - Pensionhotel - HotelyAlchymist Prague Castle Suites Praha - Pensionhotel - Hotely
Název:  Alchymist Prague Castle Suites
Ulice:  Sněmovní 8
Město:  118 00 Prague
Okres:  Praha okres
Kraj:  Praha kraj
Země:  Česká republika
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
5203 Kč
189 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tato historická rezidence se nachází na Malé Straně, 400 metrů pod Pražským hradem. Poskytuje ubytování v prostorných pokojích a apartmánech s podlahami z tvrdého dřeva, klenutými stropy a luxusním nábytkem. Lze tu bezplatně využívat Wi-Fi. Všechny pokoje a apartmány mají mramorovou koupelnu s italskými doplňky, které se drží původního stylu 30. let. Otevírá se z nich výhled na historické náměstí před rezidencí, zelený park na Petříně a dokonce i na Pražský hrad. Pokoje a apartmány jsou klimatizované a vybavené kabelovou TV s plochou obrazovkou, minibarem s nealkoholickými nápoji zdarma, příslušenstvím na přípravu čaje a kávy a bezpečnostní schránkou. Při příjezdu dostanou hosté jako pozornost nápoj na uvítanou. Ráno se tu podává snídaně. Na další jídla si pak mohou hosté zajít do partnerské restauraci Aquarius, kam je zdarma zjišťovaná doprava a kde mají hosté rezidence slevu na večeři. Rezidence nabízí i služby komorníka a nepřetržitě otevřenou recepci. Ve vstupní hale probíhá denně od 17:00 do 18:00 ochutnávka vín a sýrů. Alchymist Prague Castle Suites má také posilovnu, saunu a vířivku. Relaxovat zde mohou hosté i v lounge a v knihovně. Rezidence Alchymist je vzdálená jen několik kroků od svěžích zahrad Pražského hradu a na procházku se mohou hosté vydat do historického centra Prahy. Na Karlův most je to 5 minut chůze.


Důležité informace

U rezervací v celkové hodnotě vyšší než 2 000 EUR si hotel vyhrazuje právo provést v den uskutečnění rezervace předběžnou autorizaci ve výši ceny 1. noci. Pokud vyžadujete potvrzení pro vízové účely, kontaktujte Alchymist Prague Castle Suites, který potvrzení předá příslušné ambasádě.

Zajímavosti v okolí

Praha329 mPražský hrad
Praha671 mKarlův most
Praha2 kmNárodní divadlo
Praha2 kmStaroměstský orloj
Praha2 kmObecní dům
Praha3 kmVáclavské náměstí
Praha3 kmNárodní muzeum
Praha4 kmZoologická zahrada Praha
Praha4 kmVyšehrad
Praha5 kmŽluté lázně Praha
zobrazit vše
Praha10 kmPlavecký bazén Jedenáctka
Praha16 kmAquapalace Praha
Veltrusy21 kmZámek Nelahozeves
Bubovice u Karlštejna21 kmLetiště Bubovice
Veltrusy22 kmZámek Veltrusy
Beroun23 kmSkanzen Solvayovy lomy
Praha23 kmSki areál Chotouň
Karlštejn23 kmMuzeum voskových figurín Karlštejn
Karlštejn23 kmHrad Karlštejn
Karlštejn24 kmMuzeum betlémů Karlštejn
Řevnice24 kmLesní divadlo Řevnice
Mníšek pod Brdy27 kmStátní zámek Mníšek
Beroun28 kmMuzeum Českého krasu v Berouně
Beroun28 kmKostel sv. Jakuba
Beroun29 kmLesopark Městská hora
Beroun29 kmMěstské medvědárium
Beroun30 kmRozhledna Děd
Beroun31 kmKoněpruské jeskyně
Ondřejov34 kmHvězdárna Ondřejov
Roudnice nad Labem35 kmHora Říp
Žebrák37 kmMuzeum vojenské techniky Zdice
Dobříš38 kmZámek Dobříš
Křivoklát39 kmHrad Křivoklát
Benešov40 kmStátní zámek Konopiště
Chocerady40 kmStřelnice Vráž
Kokořín41 kmHrad Kokořín
Sázava (Benešov)43 kmKlášter Sázava
Žebrák44 kmHrady Žebrák a Točník
Louny44 kmStátní zámek Libochovice
Žebrák44 kmHvězdárna Žebrák
Hořovice46 kmZámek Hořovice
Příbram47 kmLetiště Dlouhá Lhota
Český Šternberk49 kmHrad Český Šternberk
 
 
facebook g+ twitter