Evropa > Rumunsko > Bacău > President Hotel

Informace o President Hotel

Vítáme Vás na stránce President Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu President Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt President Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro President Hotel.

  • President Hotel

President Hotel Bacău - Pensionhotel - HotelyPresident Hotel Bacău - Pensionhotel - HotelyPresident Hotel Bacău - Pensionhotel - HotelyPresident Hotel Bacău - Pensionhotel - HotelyPresident Hotel Bacău - Pensionhotel - HotelyPresident Hotel Bacău - Pensionhotel - HotelyPresident Hotel Bacău - Pensionhotel - HotelyPresident Hotel Bacău - Pensionhotel - HotelyPresident Hotel Bacău - Pensionhotel - HotelyPresident Hotel Bacău - Pensionhotel - HotelyPresident Hotel Bacău - Pensionhotel - HotelyPresident Hotel Bacău - Pensionhotel - HotelyPresident Hotel Bacău - Pensionhotel - HotelyPresident Hotel Bacău - Pensionhotel - HotelyPresident Hotel Bacău - Pensionhotel - HotelyPresident Hotel Bacău - Pensionhotel - HotelyPresident Hotel Bacău - Pensionhotel - Hotely
Název:  President Hotel
Ulice:  Ionita Sandu Sturza 11
Město:  600268 Bacău
Země:  Rumunsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1486 Kč
60 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendefresptithurudafirotrnlelarzh

Rychlý popis

Tento hotel leží na úpatí karpatských hor, v centru města Bacau a nabízí elegantní restauraci, kde se podává rumunská a mezinárodní kuchyně. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. President Hotel nabízí minibar, postele velikosti King a moderní koupelny se sprchou nebo masážní vanou. President má v 5. poschodí budovy terasu, odkud je nádherný panoramatický výhled.

 
 
facebook g+ twitter