Evropa > Řecko > Atény > Electra Palace Athens

Informace o Electra Palace Athens

Vítáme Vás na stránce Electra Palace Athens na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Electra Palace Athens, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Electra Palace Athens, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Electra Palace Athens.

  • Electra Palace Athens

Electra Palace Athens Atény - Pensionhotel - HotelyElectra Palace Athens Atény - Pensionhotel - HotelyElectra Palace Athens Atény - Pensionhotel - HotelyElectra Palace Athens Atény - Pensionhotel - HotelyElectra Palace Athens Atény - Pensionhotel - HotelyElectra Palace Athens Atény - Pensionhotel - HotelyElectra Palace Athens Atény - Pensionhotel - HotelyElectra Palace Athens Atény - Pensionhotel - HotelyElectra Palace Athens Atény - Pensionhotel - HotelyElectra Palace Athens Atény - Pensionhotel - HotelyElectra Palace Athens Atény - Pensionhotel - HotelyElectra Palace Athens Atény - Pensionhotel - HotelyElectra Palace Athens Atény - Pensionhotel - HotelyElectra Palace Athens Atény - Pensionhotel - HotelyElectra Palace Athens Atény - Pensionhotel - HotelyElectra Palace Athens Atény - Pensionhotel - HotelyElectra Palace Athens Atény - Pensionhotel - Hotely
Název:  Electra Palace Athens
Ulice:  18-20 N.Nikodimou street
Město:  105 57 Athens
Země:  Řecko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3376 Kč
133 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento 5hvězdičkový hotel se pyšní výbornou polohou v centru aténské čtvrti Plaka, přímo naproti Akropoli. Hostům nabízí služby upravené na míru, krásný střešní bazén a dobře vybavené pokoje se snídaní formou bufetu v ceně. Electra Palace Hotel Athens stojí v pěší vzdálenosti od většiny nejzajímavějších míst v Aténách. Na náměstí Syntagma odtud dojdete pěšky za necelých 5 minut a nedaleko se nachází také parlament a nákupní čtvrti. Ubytovat se můžete v prostorných pokojích s klimatizací a satelitní TV, ve kterých nechybí ani župany a pantofle. Z některých se otevírá přímý výhled na Akropoli. Svůj den můžete začít řeckou snídaní podávanou v jídelně. Electra Palace Hotel má na střeše krásný bazén a restauraci, která servíruje jídla středomořské kuchyně. Z terasy restaurace si můžete vychutnávat přímý výhled na Akropoli. Ochotný personál hotelu Electra Palace vám s potěšením poskytne rady a informace o okolí. Hosté také mohou využívat hotelové wellness centrum s krytým bazénem a saunou.


Důležité informace

Upozorňujeme, že při check-inu je nutno předložit kreditní kartu použitou k rezervaci. Upozorňujeme, že na kreditních kartách Union Pay nelze provést předběžnou autorizaci, a proto se hostům s touto kartou účtuje 30% záloha z celkové částky rezervace. Hotel je zapojený do programu Řecká snídaně, organizovaného řeckou komorou hoteliérů. Upozorňujeme, že děti mladší 17 let smí používat posilovnu a wellness zařízení do 14:00. V hotelu jsou vítány děti každého věku. Děti do 2 let jsou při využití stávajících postelí ubytovány zdarma. Při použití dětské postýlky se za děti do 2 let účtuje 15 EUR za noc. Do každého pokoje lze umístit nejvýše 1 dětskou postýlku. Upozorňujeme, že tento hotel je nekuřácký.

 
 
facebook g+ twitter