Evropa > Polsko > Koszalin > Hotel Bursztynowy Pałac

Informace o Hotel Bursztynowy Pałac

Vítáme Vás na stránce Hotel Bursztynowy Pałac na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Bursztynowy Pałac, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Bursztynowy Pałac, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Bursztynowy Pałac.

  • Hotel Bursztynowy Pałac

Hotel Bursztynowy Pałac Koszalin - Pensionhotel - HotelyHotel Bursztynowy Pałac Koszalin - Pensionhotel - HotelyHotel Bursztynowy Pałac Koszalin - Pensionhotel - HotelyHotel Bursztynowy Pałac Koszalin - Pensionhotel - HotelyHotel Bursztynowy Pałac Koszalin - Pensionhotel - HotelyHotel Bursztynowy Pałac Koszalin - Pensionhotel - HotelyHotel Bursztynowy Pałac Koszalin - Pensionhotel - HotelyHotel Bursztynowy Pałac Koszalin - Pensionhotel - HotelyHotel Bursztynowy Pałac Koszalin - Pensionhotel - HotelyHotel Bursztynowy Pałac Koszalin - Pensionhotel - HotelyHotel Bursztynowy Pałac Koszalin - Pensionhotel - HotelyHotel Bursztynowy Pałac Koszalin - Pensionhotel - HotelyHotel Bursztynowy Pałac Koszalin - Pensionhotel - HotelyHotel Bursztynowy Pałac Koszalin - Pensionhotel - HotelyHotel Bursztynowy Pałac Koszalin - Pensionhotel - HotelyHotel Bursztynowy Pałac Koszalin - Pensionhotel - HotelyHotel Bursztynowy Pałac Koszalin - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Bursztynowy Pałac
Ulice:  Strzekęcino 1
Město:  76-024 Koszalin
Země:  Polsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1003 Kč
168 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptsvrudanotrnlarzh

Rychlý popis

Tento elegantní luxusní hotel je obklopený rozlehlými bujnými zahradami a je ideální volbou pro romantické ničím nerušené pobyty. K hotelu patří nádherné pozemky, které zajišťují soukromí a klid, a jsou tak skvělým místem pro relaxaci. Úchvatné okolí 3 hotelových budov se pak odráží i v jejich překrásných exteriérech. Velkolepým dobovým prostorám dává ještě více vyniknout starožitný nábytek a elegantní doplňky. Mezi budovami se rozkládá velké jezero, které si oblíbily divoké kachny a majestátní labutě. Kromě skvostných pozemků a luxusního ubytování má hotel pro své hosty připraveno také vynikající zázemí včetně vlastního lázeňského a wellness centra. Relaxujte, odpočívejte a užívejte si všech služeb včetně masáží, sauny, vířivky a krytého i venkovního bazénu, které celkovou relaxaci ještě prohloubí.

 
 
facebook g+ twitter