Informace o Defanti

Vítáme Vás na stránce Defanti na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Defanti, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Defanti, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Defanti.

  • Defanti

Defanti Lavorgo - Pensionhotel - HotelyDefanti Lavorgo - Pensionhotel - HotelyDefanti Lavorgo - Pensionhotel - HotelyDefanti Lavorgo - Pensionhotel - HotelyDefanti Lavorgo - Pensionhotel - HotelyDefanti Lavorgo - Pensionhotel - HotelyDefanti Lavorgo - Pensionhotel - HotelyDefanti Lavorgo - Pensionhotel - HotelyDefanti Lavorgo - Pensionhotel - HotelyDefanti Lavorgo - Pensionhotel - HotelyDefanti Lavorgo - Pensionhotel - HotelyDefanti Lavorgo - Pensionhotel - HotelyDefanti Lavorgo - Pensionhotel - HotelyDefanti Lavorgo - Pensionhotel - HotelyDefanti Lavorgo - Pensionhotel - HotelyDefanti Lavorgo - Pensionhotel - HotelyDefanti Lavorgo - Pensionhotel - Hotely
Název:  Defanti
Ulice:  Via Lavorgo
Město:  6746 Lavorgo
Okres:  Leventina
Kraj:  Ticino
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1877 Kč
75 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrudanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Defanti je původní rodinný hotel s restaurací ve městě Lavorgo, v severní části kantonu Ticino. Vlastní ho a provozuje již více než 100 let rodina Defanti. Leží jen 2 km od sjezdu z dálnice Faido-Lavorgo. Restaurace servíruje širokou škálu regionálních pokrmů. U hotelu Defanti je dispozici je rovněž obchod s potravinami a levná čerpací stanice.

 
 
facebook g+ twitter