Evropa > Švýcarsko > Ticino > Locarno > Locarno > Hotel dell'Angelo

Informace o Hotel dell'Angelo

Vítáme Vás na stránce Hotel dell'Angelo na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel dell'Angelo, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel dell'Angelo, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel dell'Angelo.

  • Hotel dell'Angelo

Hotel dell'Angelo Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel dell'Angelo Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel dell'Angelo Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel dell'Angelo Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel dell'Angelo Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel dell'Angelo Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel dell'Angelo Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel dell'Angelo Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel dell'Angelo Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel dell'Angelo Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel dell'Angelo Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel dell'Angelo Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel dell'Angelo Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel dell'Angelo Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel dell'Angelo Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel dell'Angelo Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel dell'Angelo Locarno - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel dell'Angelo
Ulice:  Piazza Grande
Město:  6600 Locarno
Okres:  Locarno
Kraj:  Ticino
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1016 Kč
47 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Dell'Angelo je kompletně zrenovovanou historickou budovou, která se nachází v centru města, v nejdůležitější části Locarna, Piazza Grande, poblíž nádraží a jezera. Hotel kombinuje kouzlo minulosti s moderním komfortem a nabízí rodinnou atmosféru, pečlivě připravenou kuchyni s tradičními ticinskými a italskými pokrmy (pizerrie má pec na dřevo) a sklep vybavený místními a klasickými víny. Hosté mají k dispozici světlý a vzdušný snídaňový sál, terasu s panoramatickým výhledem, bar a tichou čítárnu. Hotel má rovněž kryté a zamčené parkoviště.

Zajímavosti v okolí

Angera47 kmAngera zámek
 
 
facebook g+ twitter