Evropa > Švýcarsko > Ticino > Locarno > Locarno > Hotel dell' Angelo Locarno - Pensionhotel

Informace o Hotel dell' Angelo

Vítáme Vás na stránce Hotel dell' Angelo na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel dell' Angelo, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel dell' Angelo, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel dell' Angelo.

  • Hotel dell' Angelo

Hotel dell' Angelo Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel dell' Angelo Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel dell' Angelo Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel dell' Angelo Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel dell' Angelo Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel dell' Angelo Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel dell' Angelo Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel dell' Angelo Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel dell' Angelo Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel dell' Angelo Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel dell' Angelo Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel dell' Angelo Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel dell' Angelo Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel dell' Angelo Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel dell' Angelo Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel dell' Angelo Locarno - Pensionhotel - HotelyHotel dell' Angelo Locarno - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel dell' Angelo
Ulice:  Piazza Grande
Město:  6600 Locarno
Okres:  Locarno
Kraj:  Ticino
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1446 Kč
63 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendepl

Restaurační zařízení

Snídaně formou bufetu: 7:00 až 10:00 Restaurace-Pizzerie: Otevřena každý den od 11:30 do 14:30 a od 17:00 do 1:00. Na žádost polopenze a plná penze Bar: 10:00 až 1:00.


Informace o oblasti

Perla Lago Maggiore Locarno je slavná pro své klima a mírné teploty. Tento region nabízí scénické turistické stezky a je znám jako ideální startovní bod pro exkurze k jezeru a do horských údolí, například Valle Verzasca, Centovalli a Vallemaggia. Svatyně Madonna del Sasso je dostupná lanovkou. Užijte si Staré město, panoramatický výhled na jezero a Locarnese. Filmový festival v Piazza Grande je dobře známou mezinárodní kulturní událostí.


Rychlý popis

Hotel Dell'Angelo je kompletně zrenovovanou historickou budovou, která se nachází v centru města, v nejdůležitější části Locarna, Piazza Grande, poblíž nádraží a jezera. Hotel kombinuje kouzlo minulosti s moderním komfortem a nabízí rodinnou atmosféru, pečlivě připravenou kuchyni s tradičními ticinskými a italskými pokrmy (pizerrie má pec na dřevo) a sklep vybavený místními a klasickými víny. Hosté mají k dispozici světlý a vzdušný snídaňový sál, terasu s panoramatickým výhledem, bar a tichou čítárnu. Hotel má rovněž kryté a zamčené parkoviště.


Důležité informace

Informujte prosím hotel, pokud plánujete přijet po 18:00.

Zajímavosti v okolí

Angera47 kmAngera zámek
 
 
facebook g+ twitter