Informace o Hotel Ambassador

Vítáme Vás na stránce Hotel Ambassador na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Ambassador, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Ambassador, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Ambassador.

  • Hotel Ambassador

Hotel Ambassador Solothurn - Pensionhotel - HotelyHotel Ambassador Solothurn - Pensionhotel - HotelyHotel Ambassador Solothurn - Pensionhotel - HotelyHotel Ambassador Solothurn - Pensionhotel - HotelyHotel Ambassador Solothurn - Pensionhotel - HotelyHotel Ambassador Solothurn - Pensionhotel - HotelyHotel Ambassador Solothurn - Pensionhotel - HotelyHotel Ambassador Solothurn - Pensionhotel - HotelyHotel Ambassador Solothurn - Pensionhotel - HotelyHotel Ambassador Solothurn - Pensionhotel - HotelyHotel Ambassador Solothurn - Pensionhotel - HotelyHotel Ambassador Solothurn - Pensionhotel - HotelyHotel Ambassador Solothurn - Pensionhotel - HotelyHotel Ambassador Solothurn - Pensionhotel - HotelyHotel Ambassador Solothurn - Pensionhotel - HotelyHotel Ambassador Solothurn - Pensionhotel - HotelyHotel Ambassador Solothurn - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Ambassador
Ulice:  Niklaus-Konrad-Strasse 21
Město:  4500 Solothurn
Okres:  Švýcarsko
Kraj:  Švýcarsko
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2295 Kč
95 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgnofitrnlarzhja

Rychlý popis

Tento moderní hotel najdete v centru Solothurnu, nedaleko historického centra města. Hotel stojí v poklidné jednosměrné ulici a jeho poloha je vhodná pro prohlídku Solothurnu i jeho okolí s řekou Aarou a úpatím pohoří Jura. Při svých procházkách okouzlujícími barokními ulicemi můžete navštívit historické centrum města s hodinovou věží a katedrálou St. Ursenkathedrale nabízející nádherný výhled. Vydat se můžete také na horu Weissenstein i místních muzeí a následně v některé z kaváren nebo barů ochutnat pokrmy místní kuchyně. Solothurn je zajímavý svojí náklonností k číslovce 11 a ve městě tak najdete 11 kostelů a kaplí, 11 historických kašen i 11 věží. Dokonce i katedrála má jedenáct zvonů a oltářů. Hotel se nachází v blízkosti hlavního nádraží i dálnice, díky čemuž se můžete seznámit i s jeho širším okolím. Zajet můžete například do nedalekého, jižněji položeného Benu se středověkým centrem.

Zajímavosti v okolí

Rheinfelden / Baden44 kmRheinfelden Baden zámek Beuggen
Lörrach47 kmLörrach Rötteln
 
 
facebook g+ twitter