Asie > Čína > Shenzhen > Holiday Inn Shenzhen Donghua

Informace o Holiday Inn Shenzhen Donghua

Vítáme Vás na stránce Holiday Inn Shenzhen Donghua na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Holiday Inn Shenzhen Donghua, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Holiday Inn Shenzhen Donghua, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Holiday Inn Shenzhen Donghua.

  • Holiday Inn Shenzhen Donghua

Holiday Inn Shenzhen Donghua Shenzhen - Pensionhotel - HotelyHoliday Inn Shenzhen Donghua Shenzhen - Pensionhotel - HotelyHoliday Inn Shenzhen Donghua Shenzhen - Pensionhotel - HotelyHoliday Inn Shenzhen Donghua Shenzhen - Pensionhotel - HotelyHoliday Inn Shenzhen Donghua Shenzhen - Pensionhotel - HotelyHoliday Inn Shenzhen Donghua Shenzhen - Pensionhotel - HotelyHoliday Inn Shenzhen Donghua Shenzhen - Pensionhotel - HotelyHoliday Inn Shenzhen Donghua Shenzhen - Pensionhotel - HotelyHoliday Inn Shenzhen Donghua Shenzhen - Pensionhotel - HotelyHoliday Inn Shenzhen Donghua Shenzhen - Pensionhotel - HotelyHoliday Inn Shenzhen Donghua Shenzhen - Pensionhotel - HotelyHoliday Inn Shenzhen Donghua Shenzhen - Pensionhotel - HotelyHoliday Inn Shenzhen Donghua Shenzhen - Pensionhotel - HotelyHoliday Inn Shenzhen Donghua Shenzhen - Pensionhotel - HotelyHoliday Inn Shenzhen Donghua Shenzhen - Pensionhotel - HotelyHoliday Inn Shenzhen Donghua Shenzhen - Pensionhotel - HotelyHoliday Inn Shenzhen Donghua Shenzhen - Pensionhotel - Hotely
Název:  Holiday Inn Shenzhen Donghua
Ulice:  No.2307 Donghua Park Nanhai Road
Město:  518054 Shenzhen
Země:  Čína
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1216 Kč
¥385
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Holiday Inn Shenzhen Donghua se nachází ve čtvrti Nanshan, 30 minut jízdy od letiště Bao’an. Nabízí moderní pokoje a apartmá, krytý bazén, ​​wellness a Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. Prostorné pokoje mají klimatizaci, kabelovou TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu s toaletními potřebami a vanou. Hosté mohou relaxovat v sauně a k dispozici je také fitness centrum, karaoke a přepážka s turistickými informacemi. V restauracích hotelu se podává široká škála pokrmů čínské i západní kuchyně. V baru si můžete dát nápoje a lehké občerstvení. Donghua Shenzhen Holiday Inn je vzdálený 30 minut jízdy od vlakového nádraží Luohu a 15 minut jízdy od přístavu Shekou. Hotel poskytuje kyvadlovou dopravu na mezinárodní letiště v Hong Kongu.


Důležité informace

Upozorňujeme, že za přistýlku se účtuje příplatek 239 CNY na osobu a noc. Hosté, kteří požadují přistýlku nebo dětskou postýlku by měli informovat hotel předem. Upozorňujeme, že jejich dostupnost závisí na obsazenosti. Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek. Informujte prosím Holiday Inn Shenzhen Donghua o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

 
 
facebook g+ twitter