Asie > Nepál > Káthmándú > Hotel Shanker

Informace o Hotel Shanker

Vítáme Vás na stránce Hotel Shanker na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Shanker, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Shanker, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Shanker.

  • Hotel Shanker

Hotel Shanker Káthmándú - Pensionhotel - HotelyHotel Shanker Káthmándú - Pensionhotel - HotelyHotel Shanker Káthmándú - Pensionhotel - HotelyHotel Shanker Káthmándú - Pensionhotel - HotelyHotel Shanker Káthmándú - Pensionhotel - HotelyHotel Shanker Káthmándú - Pensionhotel - HotelyHotel Shanker Káthmándú - Pensionhotel - HotelyHotel Shanker Káthmándú - Pensionhotel - HotelyHotel Shanker Káthmándú - Pensionhotel - HotelyHotel Shanker Káthmándú - Pensionhotel - HotelyHotel Shanker Káthmándú - Pensionhotel - HotelyHotel Shanker Káthmándú - Pensionhotel - HotelyHotel Shanker Káthmándú - Pensionhotel - HotelyHotel Shanker Káthmándú - Pensionhotel - HotelyHotel Shanker Káthmándú - Pensionhotel - HotelyHotel Shanker Káthmándú - Pensionhotel - HotelyHotel Shanker Káthmándú - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Shanker
Ulice:  Lazimpat
Město:  44600 Kathmandu
Země:  Nepál
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1172 Kč
$53
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Shanker se nachází v Kathmandu vedle muzea Narayanhiti Palace. Hotel nabízí venkovní bazén a lázně. Jsou zde čtyři místa, kde se lze stravovat a parkování je k dispozici zdarma. Hotel Shanker je vzdálen 5 minut jízdy autem od známých turistických cílů Thamelu a Durbar Margu. Cesta na mezinárodní letiště Tribhuvan trvá autem 25 minut. Elegantní pokoje jsou dobře osvětlené a mají dřevěné podlahy. Pokoje jsou vybaveny kabelovou TV s plochou obrazovkou a bezpečnostní schránkou. V koupelnách je jak vana, tak sprchový kout. Hosté mohou lenošit u bazénu nebo se vydat na okružní výlet, který je možné zařídit na přepážce s turistickými informacemi. V hotelu je také obchod se suvenýry. Útulná restaurace Kailash a Kailash podává nepálskou, asijskou a kontinentální kuchyni. Kunti Bar a bar u bazénu podávají ve večerních hodinách lehké občerstvení a nápoje.

 
 
facebook g+ twitter