Afrika > Egypt > Káhira > Concorde El Salam Hotel Cairo

Informace o Concorde El Salam Hotel Cairo

Vítáme Vás na stránce Concorde El Salam Hotel Cairo na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Concorde El Salam Hotel Cairo, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Concorde El Salam Hotel Cairo, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Concorde El Salam Hotel Cairo.

  • Concorde El Salam Hotel Cairo

Concorde El Salam Hotel Cairo Káhira - Pensionhotel - HotelyConcorde El Salam Hotel Cairo Káhira - Pensionhotel - HotelyConcorde El Salam Hotel Cairo Káhira - Pensionhotel - HotelyConcorde El Salam Hotel Cairo Káhira - Pensionhotel - HotelyConcorde El Salam Hotel Cairo Káhira - Pensionhotel - HotelyConcorde El Salam Hotel Cairo Káhira - Pensionhotel - HotelyConcorde El Salam Hotel Cairo Káhira - Pensionhotel - HotelyConcorde El Salam Hotel Cairo Káhira - Pensionhotel - HotelyConcorde El Salam Hotel Cairo Káhira - Pensionhotel - HotelyConcorde El Salam Hotel Cairo Káhira - Pensionhotel - HotelyConcorde El Salam Hotel Cairo Káhira - Pensionhotel - HotelyConcorde El Salam Hotel Cairo Káhira - Pensionhotel - HotelyConcorde El Salam Hotel Cairo Káhira - Pensionhotel - HotelyConcorde El Salam Hotel Cairo Káhira - Pensionhotel - HotelyConcorde El Salam Hotel Cairo Káhira - Pensionhotel - HotelyConcorde El Salam Hotel Cairo Káhira - Pensionhotel - HotelyConcorde El Salam Hotel Cairo Káhira - Pensionhotel - Hotely
Název:  Concorde El Salam Hotel Cairo
Ulice:  65 Abdel Hamid Badawi St.
Město:  Cairo
Země:  Egypt
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2340 Kč
$94
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Concorde El Salam Hotel Cairo se nachází pouhých 25 minut jízdy autem od centra města, 6 km od módního předměstí Heliopolis, a nabízí pokoje se zdarma dostupným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, 8 restaurací, 2 venkovní bazény i soukromé stáje. Hotel Concorde El Salam poskytuje ubytování v pokojích s vlastní koupelnou a celoplošnými okny, kterými lze vyjít na soukromý balkon s výhledem do zahrady nebo na bazén. Hotel Concorde El Salam má celkem 8 stravovacích zařízení včetně egyptsko-libanonské restaurace Abou Aouf a restaurace italské. K dispozici je také Sushi Bar s širokým výběrem suši a restaurace La Veranda, ve které se pod širým nebem konají živá představení. Hotelové fitness a wellness centrum Zing nabízí širokou škálu relaxačních procedur i velkou posilovnu. K dispozici jsou rovněž tenisové a squashové kurty či jezdecké centrum s výukou jízdy na koni. Concorde El Salam Hotel Cairo stojí 10 minut jízdy autem od mezinárodního letiště Káhira i káhirského mezinárodního výstavního a kongresovéh centra. Hotel zajišťuje dopravu na letiště.


Důležité informace

Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.

 
 
facebook g+ twitter