Afrika > Egypt > Sharm el-Sheikh > Cyrene Grand Hotel

Informace o Cyrene Grand Hotel

Vítáme Vás na stránce Cyrene Grand Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Cyrene Grand Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Cyrene Grand Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Cyrene Grand Hotel.

  • Cyrene Grand Hotel

Cyrene Grand Hotel Sharm el-Sheikh - Pensionhotel - HotelyCyrene Grand Hotel Sharm el-Sheikh - Pensionhotel - HotelyCyrene Grand Hotel Sharm el-Sheikh - Pensionhotel - HotelyCyrene Grand Hotel Sharm el-Sheikh - Pensionhotel - HotelyCyrene Grand Hotel Sharm el-Sheikh - Pensionhotel - HotelyCyrene Grand Hotel Sharm el-Sheikh - Pensionhotel - HotelyCyrene Grand Hotel Sharm el-Sheikh - Pensionhotel - HotelyCyrene Grand Hotel Sharm el-Sheikh - Pensionhotel - HotelyCyrene Grand Hotel Sharm el-Sheikh - Pensionhotel - HotelyCyrene Grand Hotel Sharm el-Sheikh - Pensionhotel - HotelyCyrene Grand Hotel Sharm el-Sheikh - Pensionhotel - HotelyCyrene Grand Hotel Sharm el-Sheikh - Pensionhotel - HotelyCyrene Grand Hotel Sharm el-Sheikh - Pensionhotel - HotelyCyrene Grand Hotel Sharm el-Sheikh - Pensionhotel - HotelyCyrene Grand Hotel Sharm el-Sheikh - Pensionhotel - HotelyCyrene Grand Hotel Sharm el-Sheikh - Pensionhotel - HotelyCyrene Grand Hotel Sharm el-Sheikh - Pensionhotel - Hotely
Název:  Cyrene Grand Hotel
Ulice:  Ras Nasrani
Město:  45214 Sharm El Sheikh
Země:  Egypt
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
620 Kč
$25
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanoslrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Pětihvězdičkový Melia Sharm Resort se nachází přímo na pláži u Rudého moře. Nabízí soukromou pláž, šest bazénů propojených jezírky a vodopády i panoramatický výhled na ostrov Tiran. Tento rezort je vzdálen 5 minut jízdy autem od Soho Square a 15 minut jízdy od zálivu Naama. Moderní, prostorné pokoje a apartmá se nacházejí v prestižní lokalitě podél pobřeží. Všechny pokoje a apartmány mají TV s plochou obrazovkou a zařízený balkon s výhledem do zahrady i na moře. Melia Sharm Resort & Spa provozuje wellness centrum s nabídkou masáží, saunou a dobře vybavenou posilovnou. Hosté mohou vyzkoušet také potápění a šnorchlování u nedalekých korálových útesů. Děti mají k dispozici hřiště a dětský bazén. Tento luxusní rezort nabízí 3 restaurace včetně 1 u bazénu a další s terasou a panoramatickým výhledem na moře. V Gabi Pool Bar & Restaurant a v plážovém baru Tiran View se servírují koktejly a lehké občerstvení. Ve vstupní hale je k dispozici Wi-Fi připojení zdarma. Personál nepřetržitě otevřené recepce vám zajistí pronájem auta a na místě je možné parkování zdarma. Na vyžádání lze zajistit dopravu na mezinárodní letiště Šarm El-Šejk vzdálené 2,5 km.


Důležité informace

Své vízové povinnosti si prosím ověřte ještě před cestou. Vezměte prosím na vědomí, že v ceně plné penze je 1 nealkoholický nápoj během 1 jídla.

 
 
facebook g+ twitter