Afrika > Maroko > Casablanca > Farah Casablanca

Informace o Farah Casablanca

Vítáme Vás na stránce Farah Casablanca na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Farah Casablanca, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Farah Casablanca, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Farah Casablanca.

  • Farah Casablanca

Farah Casablanca Casablanca - Pensionhotel - HotelyFarah Casablanca Casablanca - Pensionhotel - HotelyFarah Casablanca Casablanca - Pensionhotel - HotelyFarah Casablanca Casablanca - Pensionhotel - HotelyFarah Casablanca Casablanca - Pensionhotel - HotelyFarah Casablanca Casablanca - Pensionhotel - HotelyFarah Casablanca Casablanca - Pensionhotel - HotelyFarah Casablanca Casablanca - Pensionhotel - HotelyFarah Casablanca Casablanca - Pensionhotel - HotelyFarah Casablanca Casablanca - Pensionhotel - HotelyFarah Casablanca Casablanca - Pensionhotel - HotelyFarah Casablanca Casablanca - Pensionhotel - HotelyFarah Casablanca Casablanca - Pensionhotel - HotelyFarah Casablanca Casablanca - Pensionhotel - HotelyFarah Casablanca Casablanca - Pensionhotel - HotelyFarah Casablanca Casablanca - Pensionhotel - HotelyFarah Casablanca Casablanca - Pensionhotel - Hotely
Název:  Farah Casablanca
Ulice:  160 avenue des Far
Město:  22050 Casablanca
Země:  Maroko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2703 Kč
108 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofislrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Golden Tulip Farah Casablanca se nachází v centru Casablancy a je vyhlášený svými službami a pohodlím. Všechny pokoje jsou dobře vybavené a mají přístup k internetu a kabelovou / satelitní TV. Hotel nabízí mnoho služeb, včetně business centra, lázní s krytým bazénem, ​​fitness klubu a mnoha restaurací i barů s různými specialitami.

 
 
facebook g+ twitter