Asie > Izrael > Tel Aviv > Maxim Design Hotel 3 Star Superior

Informace o Maxim Design Hotel 3 Star Superior

Vítáme Vás na stránce Maxim Design Hotel 3 Star Superior na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Maxim Design Hotel 3 Star Superior, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Maxim Design Hotel 3 Star Superior, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Maxim Design Hotel 3 Star Superior.

  • Maxim Design Hotel 3 Star Superior

Maxim Design Hotel 3 Star Superior Tel Aviv - Pensionhotel - HotelyMaxim Design Hotel 3 Star Superior Tel Aviv - Pensionhotel - HotelyMaxim Design Hotel 3 Star Superior Tel Aviv - Pensionhotel - HotelyMaxim Design Hotel 3 Star Superior Tel Aviv - Pensionhotel - HotelyMaxim Design Hotel 3 Star Superior Tel Aviv - Pensionhotel - HotelyMaxim Design Hotel 3 Star Superior Tel Aviv - Pensionhotel - HotelyMaxim Design Hotel 3 Star Superior Tel Aviv - Pensionhotel - HotelyMaxim Design Hotel 3 Star Superior Tel Aviv - Pensionhotel - HotelyMaxim Design Hotel 3 Star Superior Tel Aviv - Pensionhotel - HotelyMaxim Design Hotel 3 Star Superior Tel Aviv - Pensionhotel - HotelyMaxim Design Hotel 3 Star Superior Tel Aviv - Pensionhotel - HotelyMaxim Design Hotel 3 Star Superior Tel Aviv - Pensionhotel - HotelyMaxim Design Hotel 3 Star Superior Tel Aviv - Pensionhotel - HotelyMaxim Design Hotel 3 Star Superior Tel Aviv - Pensionhotel - HotelyMaxim Design Hotel 3 Star Superior Tel Aviv - Pensionhotel - HotelyMaxim Design Hotel 3 Star Superior Tel Aviv - Pensionhotel - HotelyMaxim Design Hotel 3 Star Superior Tel Aviv - Pensionhotel - Hotely
Název:  Maxim Design Hotel 3 Star Superior
Ulice:  86 Hayarkon Street
Město:  63903 Tel Aviv
Země:  Izrael
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2881 Kč
$120
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento útulný hotel stojí na skvělém místě naproti pláži přímo v centru města a je skvělým výchozím bodem pro prohlídku telavivských památek. Hotel prošel v lednu 2012 kompletní rekonstrukcí. Nyní poskytuje ubytování v 71 komfortních pokojích s kabelovou TV, nastavitelnou klimatizací a příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy. Některé pokoje mají výhled na moře. Ve vstupní hale mohou hosté využít 2 bezplatné počítače s připojením k internetu. V elegantní jídelně se podává bezplatná snídaně. V prostorné vstupní hale si hosté mohou dát skleničku a zároveň obdivovat pohled na ulici Hayarkon a na moře. Po celý den se zdarma podává káva, čaj, ovoce a moučníky. Personál hotelu poskytuje kvalitní osobní služby a pomůže vám s rezervací výletů. Hosté zde mohou zdarma využívat hotelové parkoviště s omezenou kapacitou i Wi-Fi a kabelový internet na pokojích.

 
 
facebook g+ twitter