Asie > Izrael > Bet Oren > Carmel Forest Spa Resort by Isrotel Exclusive Collection

Informace o Carmel Forest Spa Resort by Isrotel Exclusive Collection

Vítáme Vás na stránce Carmel Forest Spa Resort by Isrotel Exclusive Collection na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Carmel Forest Spa Resort by Isrotel Exclusive Collection, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Carmel Forest Spa Resort by Isrotel Exclusive Collection, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Carmel Forest Spa Resort by Isrotel Exclusive Collection.

  • Carmel Forest Spa Resort by Isrotel Exclusive Collection

Carmel Forest Spa Resort by Isrotel Exclusive Collection Bet Oren - Pensionhotel - HotelyCarmel Forest Spa Resort by Isrotel Exclusive Collection Bet Oren - Pensionhotel - HotelyCarmel Forest Spa Resort by Isrotel Exclusive Collection Bet Oren - Pensionhotel - HotelyCarmel Forest Spa Resort by Isrotel Exclusive Collection Bet Oren - Pensionhotel - HotelyCarmel Forest Spa Resort by Isrotel Exclusive Collection Bet Oren - Pensionhotel - HotelyCarmel Forest Spa Resort by Isrotel Exclusive Collection Bet Oren - Pensionhotel - HotelyCarmel Forest Spa Resort by Isrotel Exclusive Collection Bet Oren - Pensionhotel - HotelyCarmel Forest Spa Resort by Isrotel Exclusive Collection Bet Oren - Pensionhotel - HotelyCarmel Forest Spa Resort by Isrotel Exclusive Collection Bet Oren - Pensionhotel - HotelyCarmel Forest Spa Resort by Isrotel Exclusive Collection Bet Oren - Pensionhotel - HotelyCarmel Forest Spa Resort by Isrotel Exclusive Collection Bet Oren - Pensionhotel - HotelyCarmel Forest Spa Resort by Isrotel Exclusive Collection Bet Oren - Pensionhotel - HotelyCarmel Forest Spa Resort by Isrotel Exclusive Collection Bet Oren - Pensionhotel - HotelyCarmel Forest Spa Resort by Isrotel Exclusive Collection Bet Oren - Pensionhotel - HotelyCarmel Forest Spa Resort by Isrotel Exclusive Collection Bet Oren - Pensionhotel - HotelyCarmel Forest Spa Resort by Isrotel Exclusive Collection Bet Oren - Pensionhotel - HotelyCarmel Forest Spa Resort by Isrotel Exclusive Collection Bet Oren - Pensionhotel - Hotely
Název:  Carmel Forest Spa Resort by Isrotel Exclusive Collection
Ulice:  P.O. Box 9000
Město:  31900 Bet Oren
Země:  Izrael
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
8422 Kč
$340
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofislrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento luxusní rezort se pyšní jedinečnou polohou přímo uprostřed lesa Carmel a hostům nabízí gurmánskou kuchyni, rozsáhlé wellness centrum a prostorné pokoje s výhledem na 15 akrů zahrad a lesů. Carmel Forest Spa Resort disponuje klimatizovanými pokoji s luxusními tkaninami, designovým nábytkem, příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy, minibarem a TV s plochou obrazovkou. Hosté se zde mohou věnovat široké škále aktivit, například procházkám přírodou, aerobiku, józe a meditaci. Wellness centrum nabízí řadu relaxačních masáží a terapií ve více než 28 vyhrazených místnostech. K dispozici jsou i turecké lázně a sauny. Carmel Forest Spa Resort by Isrotel Exclusive Collection klade velký důraz na zdravou stravu. V restauraci se podává kombinace mezinárodní kuchyně s izraelskými košer specialitami. Hotel stojí na klidném místě v lese, 15 km od centra Haify a 15 minut jízdy od nejbližších pláží.

 
 
facebook g+ twitter