Asie > Izrael > Newe Zohar > Herods Dead Sea – A Premium Collection by Leonardo Hotels

Informace o Herods Dead Sea – A Premium Collection by Leonardo Hotels

Vítáme Vás na stránce Herods Dead Sea – A Premium Collection by Leonardo Hotels na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Herods Dead Sea – A Premium Collection by Leonardo Hotels, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Herods Dead Sea – A Premium Collection by Leonardo Hotels, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Herods Dead Sea – A Premium Collection by Leonardo Hotels.

  • Herods Dead Sea – A Premium Collection by Leonardo Hotels

Herods Dead Sea – A Premium Collection by Leonardo Hotels Newe Zohar - Pensionhotel - HotelyHerods Dead Sea – A Premium Collection by Leonardo Hotels Newe Zohar - Pensionhotel - HotelyHerods Dead Sea – A Premium Collection by Leonardo Hotels Newe Zohar - Pensionhotel - HotelyHerods Dead Sea – A Premium Collection by Leonardo Hotels Newe Zohar - Pensionhotel - HotelyHerods Dead Sea – A Premium Collection by Leonardo Hotels Newe Zohar - Pensionhotel - HotelyHerods Dead Sea – A Premium Collection by Leonardo Hotels Newe Zohar - Pensionhotel - HotelyHerods Dead Sea – A Premium Collection by Leonardo Hotels Newe Zohar - Pensionhotel - HotelyHerods Dead Sea – A Premium Collection by Leonardo Hotels Newe Zohar - Pensionhotel - HotelyHerods Dead Sea – A Premium Collection by Leonardo Hotels Newe Zohar - Pensionhotel - HotelyHerods Dead Sea – A Premium Collection by Leonardo Hotels Newe Zohar - Pensionhotel - HotelyHerods Dead Sea – A Premium Collection by Leonardo Hotels Newe Zohar - Pensionhotel - HotelyHerods Dead Sea – A Premium Collection by Leonardo Hotels Newe Zohar - Pensionhotel - HotelyHerods Dead Sea – A Premium Collection by Leonardo Hotels Newe Zohar - Pensionhotel - HotelyHerods Dead Sea – A Premium Collection by Leonardo Hotels Newe Zohar - Pensionhotel - HotelyHerods Dead Sea – A Premium Collection by Leonardo Hotels Newe Zohar - Pensionhotel - HotelyHerods Dead Sea – A Premium Collection by Leonardo Hotels Newe Zohar - Pensionhotel - HotelyHerods Dead Sea – A Premium Collection by Leonardo Hotels Newe Zohar - Pensionhotel - Hotely
Název:  Herods Dead Sea – A Premium Collection by Leonardo Hotels
Ulice:  Hamei Zohar Ein Bokek Neve Zohar
Město:  86910 Neve Zohar
Země:  Izrael
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
6558 Kč
$278
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlarzhja

Rychlý popis

Hotel Herod Dead Sea leží na pláži u Mrtvého moře naproti pohoří Edom a nabízí wellness a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Hosté mohou využít kryté a sirné bazény, turecké lázně a vířivku. Pokoje v hotelu Herods Dead Sea - A Premium Collection by Leonardo Hotels, stejně jako společné prostory mají panoramatický výhled na moře a bazén. K vybavení patří klimatizace, kabelová TV, minibar a příslušenství pro přípravu čaje nebo kávy. Součástí hotelu je také klidná a tichá vstupní hala, elegantní business lounge, mléčný bar a jídelna s vařením před zraky hostů. Hotelové wellness zahrnuje lehátka, fitness centrum a celou řadu osobních procedur. Na místě jsou také tenisové kurty a basketbalové hřiště.


Důležité informace

Občanům Izraele se podle místních daňových zákonů účtuje DPH. Tato daň není automaticky započítána do celkové ceny rezervace. Upozorňujeme, že o sobotách a židovských svátcích je check-in k dispozici od 2 hodin po západu slunce a check-out je prodloužen až do 14:00. Vezměte prosím na vědomí, že dětem do 16 let není povolen vstup do wellness centra.

 
 
facebook g+ twitter