Asie > Omán > Muscat > Al Bustan Palace, A Ritz-Carlton Hotel

Informace o Al Bustan Palace, A Ritz-Carlton Hotel

Vítáme Vás na stránce Al Bustan Palace, A Ritz-Carlton Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Al Bustan Palace, A Ritz-Carlton Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Al Bustan Palace, A Ritz-Carlton Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Al Bustan Palace, A Ritz-Carlton Hotel.

  • Al Bustan Palace, A Ritz-Carlton Hotel

Al Bustan Palace, A Ritz-Carlton Hotel Muscat - Pensionhotel - HotelyAl Bustan Palace, A Ritz-Carlton Hotel Muscat - Pensionhotel - HotelyAl Bustan Palace, A Ritz-Carlton Hotel Muscat - Pensionhotel - HotelyAl Bustan Palace, A Ritz-Carlton Hotel Muscat - Pensionhotel - HotelyAl Bustan Palace, A Ritz-Carlton Hotel Muscat - Pensionhotel - HotelyAl Bustan Palace, A Ritz-Carlton Hotel Muscat - Pensionhotel - HotelyAl Bustan Palace, A Ritz-Carlton Hotel Muscat - Pensionhotel - HotelyAl Bustan Palace, A Ritz-Carlton Hotel Muscat - Pensionhotel - HotelyAl Bustan Palace, A Ritz-Carlton Hotel Muscat - Pensionhotel - HotelyAl Bustan Palace, A Ritz-Carlton Hotel Muscat - Pensionhotel - HotelyAl Bustan Palace, A Ritz-Carlton Hotel Muscat - Pensionhotel - HotelyAl Bustan Palace, A Ritz-Carlton Hotel Muscat - Pensionhotel - HotelyAl Bustan Palace, A Ritz-Carlton Hotel Muscat - Pensionhotel - HotelyAl Bustan Palace, A Ritz-Carlton Hotel Muscat - Pensionhotel - HotelyAl Bustan Palace, A Ritz-Carlton Hotel Muscat - Pensionhotel - HotelyAl Bustan Palace, A Ritz-Carlton Hotel Muscat - Pensionhotel - HotelyAl Bustan Palace, A Ritz-Carlton Hotel Muscat - Pensionhotel - Hotely
Název:  Al Bustan Palace, A Ritz-Carlton Hotel
Ulice:  Muttrah Beach -PO BOX 1998
Město:  114 Muscat
Země:  Omán
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
5966 Kč
124 ر.ع.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento 5hvězdičkový rezort s výhledem na Ománské moře je situován naproti pohoří Al Hajar a nabízí jedinečný zážitek a ukázku ománské pohostinnosti. Wellness centrum Six Sences Spa v rezortu Al Bustan Palace má v nabídce rozmanité lázeňské procedury v 17 salonech a pouze pro dámy vyhrazenou část, včetně soukromé pláže. Al Bustan Palace, A Ritz-Carlton Hotel poskytuje ubytování v luxusních pokojích a apartmá s vlastní terasou. Všechny pokoje mají rychlovarnou konvici, minibar, TV s plochou obrazovkou a některé i obývací část. Pro děti všech věkových kategorií je připraven klub Ritz Kids s poutavými programy na různých plážích a outdoorovými aktivitami včetně šnorchlování na útesu Al Bustan, stolního tenisu, plážového fotbalu, výtvarného umění a ručních prací. Tento program nabídne dětem několik aktivit, které jim umožní poznat místní kulturu a tradice. Je to např. výuka práce s hennou, workshop s ománskou kulturou, arabské pohádky a prohlídka hotelu, včetně proslulé kavárny. Al Bustan Palace provozuje 3 restaurace, které podávají pokrmy různých mezinárodních kuchyní. Po celý den otevřená restaurace Al Khiran Terrace má výhled na nekonečný bazén a Ománský záliv. Elegantní plážová restaurace Beach Pavilion podává speciality z čerstvých plodů moře a ryb. V soutěži oceněná, sofistikovaná, ale pohodlná restaurace China Mood má v nabídce pokrmy autentické čínské kuchyně. Hosté mohou posedět u koktejlu v baru BLU u bazénu nebo ochutnat jedinečný čaj s moderním nádechem v čajovně Atrium. Mezinárodní letiště Muscat je v dosahu 45 minut jízdy. Centrum města Muscat a palác Al Alam jsou v okruhu 20 minut jízdy. Personál hotelu je k dispozici 24 hodin denně. Na místě si hosté mohou pronajmout auto. Al Bustan Palace, A Ritz-Carlton Hotel nabízí hostům i neplacené parkoviště.


Důležité informace

Upozorňujeme, že od 1. března do 30. dubna 2017 mají hosté ubytovaní v některých pokojích možnost využívat rozšířené služby. Všichni hosté i návštěvy mohou v tomto období navštívit bazén, zahradu a hotelové restaurace. V nabídce je také plážové vybavení. Dále upozorňujeme, že od 1. května do 30. září 2017 mají hosté ubytovaní v některých pokojích možnost využívat rozšířené služby. Všichni hosté i návštěvy mohou v tomto období navštívit bazén, zahradu a hotelové restaurace. V nabídce je také plážové vybavení. Vezměte na vědomí, že od 1. října do 30. listopadu 2017 mají hosté ubytovaní v některých pokojích možnost využívat rozšířené služby. Všichni hosté i návštěvy mohou v tomto období navštívit bazén, zahradu a hotelové restaurace. V nabídce je také plážové vybavení. Informujte prosím Al Bustan Palace, A Ritz-Carlton Hotel o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

 
 
facebook g+ twitter