Asie > Spojené arabské emiráty > Dubai > Atlantis The Palm, Dubai

Informace o Atlantis The Palm, Dubai

Vítáme Vás na stránce Atlantis The Palm, Dubai na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Atlantis The Palm, Dubai, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Atlantis The Palm, Dubai, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Atlantis The Palm, Dubai.

  • Atlantis The Palm, Dubai

Atlantis The Palm, Dubai Dubai - Pensionhotel - HotelyAtlantis The Palm, Dubai Dubai - Pensionhotel - HotelyAtlantis The Palm, Dubai Dubai - Pensionhotel - HotelyAtlantis The Palm, Dubai Dubai - Pensionhotel - HotelyAtlantis The Palm, Dubai Dubai - Pensionhotel - HotelyAtlantis The Palm, Dubai Dubai - Pensionhotel - HotelyAtlantis The Palm, Dubai Dubai - Pensionhotel - HotelyAtlantis The Palm, Dubai Dubai - Pensionhotel - HotelyAtlantis The Palm, Dubai Dubai - Pensionhotel - HotelyAtlantis The Palm, Dubai Dubai - Pensionhotel - HotelyAtlantis The Palm, Dubai Dubai - Pensionhotel - HotelyAtlantis The Palm, Dubai Dubai - Pensionhotel - HotelyAtlantis The Palm, Dubai Dubai - Pensionhotel - HotelyAtlantis The Palm, Dubai Dubai - Pensionhotel - HotelyAtlantis The Palm, Dubai Dubai - Pensionhotel - HotelyAtlantis The Palm, Dubai Dubai - Pensionhotel - HotelyAtlantis The Palm, Dubai Dubai - Pensionhotel - HotelyAtlantis The Palm, Dubai Dubai - Pensionhotel - HotelyAtlantis The Palm, Dubai Dubai - Pensionhotel - HotelyAtlantis The Palm, Dubai Dubai - Pensionhotel - HotelyAtlantis The Palm, Dubai Dubai - Pensionhotel - HotelyAtlantis The Palm, Dubai Dubai - Pensionhotel - HotelyAtlantis The Palm, Dubai Dubai - Pensionhotel - HotelyAtlantis The Palm, Dubai Dubai - Pensionhotel - HotelyAtlantis The Palm, Dubai Dubai - Pensionhotel - HotelyAtlantis The Palm, Dubai Dubai - Pensionhotel - HotelyAtlantis The Palm, Dubai Dubai - Pensionhotel - HotelyAtlantis The Palm, Dubai Dubai - Pensionhotel - HotelyAtlantis The Palm, Dubai Dubai - Pensionhotel - HotelyAtlantis The Palm, Dubai Dubai - Pensionhotel - HotelyAtlantis The Palm, Dubai Dubai - Pensionhotel - HotelyAtlantis The Palm, Dubai Dubai - Pensionhotel - Hotely
Název:  Atlantis The Palm, Dubai
Ulice:  Palm Jumeirah
Město:  Dubai
Země:  Spojené arabské emiráty
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
7101 Kč
1408 د.إ
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Pětihvězdičkový hotel Atlantis s nádherným výhledem na Arabský záliv je situován na dubajském ostrově Palm Jumeirah. Nabízí vlastní písečnou pláž, podvodní akvárium, možnost plavání s delfíny a volný vstup do aquaparku Aquaventure a do akvária Lost Chambers. V celém rezortu je zdarma dostupné Wi-Fi. Všechny pokoje a apartmá jsou zařízené v arabském stylu a inspirované tematikou oceánu a mají balkon s malebným výhledem. Je v nich satelitní TV s plochou obrazovkou, posezení, příslušenství pro přípravu čaje a kávy zdarma a minibar. Některé se mohou pochlubit i úchvatnou velkou terasou s panoramatickým výhledem na Palmové ostrovy nebo koupelnou, která má uprostřed nadstandardně velkou masážní vanu. V rezortu je moderní restaurace Yuan, ve které se podávají pokrmy tradiční sečuánské kuchyně. V oceněné restauraci Nobu se pak připravují moderní japonská jídla ovlivněná arabskou kuchyní. Dále je tu podnik Bread Street Kitchen & Bar s nabídkou značkového britského menu a vynikajících nápojů Gordona Ramsayho. K dispozici je i Levantine Bar and Terrace, kde si mohou hosté pochutnat na jídlech autentické libanonské kuchyně, lahodných nápojích nebo vychutnat vodní dýmku a užívat si přitom nádherný výhled na Palmové ostrovy a na panorama Dubaje. Hosté mají volný vstup do Aquaventure, největšího aquaparku na Středním východě, který se pyšní Neptunovou a Poseidonovou věží se vzrušujícími tobogány. Mladší hosté se v něm mohou pobavit na vodním hřišti. K zázemí patří dále dětský klub, kde se mohou děti každý den bavit a užívat si program. Vše probíhá pod dohledem týmu animátorů. Je zde i klub Rush určený pro mladé, kteří se v něm mohou setkávat, tancovat a hrát nejnovější videohry. Rezort má také wellness centrum ShuiQi, kde se provádějí obličejové a tělové procedury a posilovnu, ve které jsou dostupní osobní trenéři. V rezortu jsou jedny z nejlepších světových butiků a obchodů, ve kterých si mohou hosté dokoupit i vše potřebné pro svůj pobyt. Lze si také rezervovat 15minutový let helikoptérou kolem Dubaje nebo na letiště. Cesta autem k nákupnímu centru Mall of the Emirates trvá 20 minut. Golfový klub Emirates leží od rezortu Atlantis 3 km. Ikonický mrakodrap Burdž Chalífa a nákupní centrum Dubai Mall jsou vzdálené 25 minut jízdy.

 
 
facebook g+ twitter